Podovi i keramičarski radovi

Podne pločice

Šemovci


Trebam ponudu za zidne pločice i podne pločice u kupaonici cca 25 m2. Pločice imam. Podne pločice dimenzije, 29.5 x 60 cm, a zidne pločice 20 x 60 cm. U potrazi sam za keramičarom za manji posao postavljanja pločica:
5,76 kvadrata na podu s podnim grijanjem. Pločice su formata 60 x 60 cm, a prostor je veličine 2.4 m x 2.4 m. Prostor je "izrovan" kako bi bio poravnat s ostatkom prostorije kad su uklonjene stare pločice. Fotografije mogu poslati na WhatsApp ili email kako biste imali bolji pregled posla;
1,14 kvadrata na zidu (kuhinjske pločice). Pločice su formata 30 x 30, a radi se o prostoru širine cca 1.9 m i visine 0.6 m. Također, fotografije mogu poslati na WhatsApp ili email. Pločice stižu krajem tjedna (14.6.), a prostor je odmah dostupan za pripremne radove. Trebam ponudu keramičara za polaganje keramike. Molimo informacije vezano za radove 30 m2 postavljanje podnih pločica, skidanje starog parketa i i lagano izravnati površinu. Molila bih cijenu i termin početka radova. Balkon dužine 3,40 cm, širine 1,17 cm na 2 katu zgrade. Potrebna adaptacija u smislu postavljanja hidroizolacije i stavljanje novih pločica. Molim ponudu za soboslikarske radove u kući za odmor, 50 - 70 kvadrata te za kompletnu obnovu male kupaonice (oko pet kvadrata) - skidanje starih pločica i sanitarija, eventualna hidroizolacija, postavljanje novih pločica i sanitarija. Bojanje balkonskih ograda na manjoj zgradi od 3 kata. Mehaničko čišćenje metalnih ograda balkona prije bojanja, bojanje temeljnom bojom i završnim lakom za metal. Bojanje drvenih obloga na fasadi. Demontaža dijela oštećene oborinske cijevi i dijela žljeba te ugradnja novog. Saniranje balkona radi izljeva vode. Riječ je o zgradi s prizemljem i tri kata te će biti potrebna auto dizalica. Trebali bi manji knauf zid, adaptaciju kupaonice, pločice, instalacije i adaptacija manje kuhinje, pločice.