
Podopolagački radovi
Rožat
Tribalo bi skinuti stari parket, pod sanirati jer je oštečen, drugi dio poda triba izravnati da sve bude ujednačeno. Radi se o prostoriji koja je prije bila pregrađena u dva djela. Srušen je zid i sad jedan dio poda je viši i neravan. Tribalo bi sve bit jedna cjelina jer sad je jedna prostorija. Tražim savjet stručnjaka šta bi bilo dobro nakon toga ugradit, laminat parket ili vinil. Molim cjenu troška za otprilike 12 m2. Radove bi tribalo odmah počet i ako može koliko traju radovi jer živimo tu. Zainteresirani smo za izradu i montažu terase za mobilnu kućicu 8 x 4. Terasa bi bila sa krovom i bila bi u sklopu kućice. Trebam ponudu za adaptaciju stana od 51m2 + terasa 12m2. Troškovnik i nacrti su gotovi. Očekivani završetak radova ožujak. Mail-om šaljem sve podatke. Trebam ponudu za postavljanje laminata na površini od 30 kvadrata, zanima me cijena s materijalom. Adaptacija stana od cca 60 m2 na 2. katu bez lifta (kompletna kupaona veličine 3,80 m2, kuhinja vel. 3,30 m2, hodnik, rušenje dva zida, postavljanje knaufa, ugradnja novih vrata, gletanje i bojanje zidova, brušenje i lakiranje postojećeg parketa u sobama). Tražimo radnike za slijedeće radove u sobi površine cca 12 m2 (h = 260 cm):
1. Elektro radovi: zamjena utičnica (štemanje zida zbog stavljanja veće utičnice) i ugradnja dodatne utičnice na novoj poziciji
2. Soboslikarski radovi: brušenje, gletanje i bojanje zidova i stropova
3. Podopolagački radovi: brušenje i lakiranje postojećeg parketa ili postavljanje laminata preko postojeće podne obloge.
Materijal osiguravamo mi, molim ponudu za izvođenje radova i moguće rokove izvedbe. Trebam ponudu za postavljanje knaufa, laminata i keramičkih pločica.