
Polaganje keramičkih pločica
Dekanovec
Postavljanje pločica u jednom WCu i kuhinji, pločice su nabavljene. Rok odmah - 30 kvadrata. Sanacija balkona koji je ravni krov stanu ispod je već jednom izvršena krajem 2014. godine kada je postavljena nova hidroizolacija i pločice, no negdje voda pronalazi put ispod. Moguće je da su se uslijed potresa pojavile pukotine kroz koje je voda počela prolaziti na strop / stolariju stana. Postavljen je novi silikon uz rubove te je izvršeno testiranje kojim je utvrđeno da i dalje balkon propušta oborinske vode.
Potrebno je izvršiti cjelovitu sanaciju balkona. Dimenzije ugrubo su 260 cm od ulaza na balkon do žardinjere, a poprečno je 435 cm - cca 11,30 m2.
Potrebna je demontaža postojećih pločica, izrada hidroizolacije te postava novih pločica uz uređenje obruba – ukratko „ključ u ruke“ princip. Plaćanje bi se vršilo putem pričuve - GSKG. Postavljanje pločica nakon micanja kade i stavljanje tuš kabine cca 4 m2 i cca 1 m2 podnih pločica, dosta hitno. Trebam uslugu demontaže starih i postavljanje novih pločica u kuhinji. Trebam ponudu keramičara za polaganje keramike
65 m2, smještaj osiguran početa, radova oko 15.01. Pločica dimenzija 60 x 120, debljine 10.5 mm, sastava porculana, izgled mramora. Treba odrezati određene djelove, jedan dio je rupa u obliku kvadrata. Trebam ponudu keramičara za polaganje keramike, 7 m2 pločica u kuhinji.