Podovi i keramičarski radovi

Polaganje keramike

Boljunsko Polje


Trebam ponudu za renoviranje kupaonice, postavljena nova instalacija, sada treba čepit rupe i postavit pločice. Trebam majstora za postavljanje keramike u kupatilu i WCu. Postavljenje pločica 25 m2 cca. Radi se u ožbukanom kupatilu s glazurom, hitno. Trebam ponudu za građevinske radove.
Glavni objekt je adaptiran te je ostao ovaj manji za adaptaciju koji bi se pretvorio u stambeni prostor.
Radi se o objektu koji ima tlocrtnu površinu od 20 m2 gdje bi se sa zadnje strane dodala kupona od cca 6,50 m2 i malo spremište, pov 3,00 m3 = 10 m2. Na kupaoni bi došao kosi krov sa izolacijom. Ispred objekta se betonira 8 m2 i na tome se radi nadstrešnica.
Na katu je spavaći prostor pod kosim krovom. Svi novi krovovi su limeni crvene boje – slijedi dogovor.
Priključci za: hladnu vodu, toplu vodu i centarlno grijanje su predviđeni već u glavnom objektu. A malo niže na istočnoj strani 5 m je udaljena septička jama.
Struja, voda: odvod i dovod te centralno grijanje – radijatori su za taj objekt (5 radijatora)
Uz taj objekt se pridviđa i izrada te montaža kosog kroviča na južnoj strani glavnog objekta da se osobe zaštite od padalina.
Na katu objekta dolaze na međukatnoj konstrukciji tavaloni od 5 cm i OSB ploče od 22 a na njih laminat.
Zidovi kupaone i zidovi doljnjeg dijela se žbukaju a ostalo je knauf.
U doljnjem dijelu ide keramika.
Fasada je termo stiropol od 8 cm a za boju slijedi dogovor, boja koja se može prati – odbija vodu (takvu imamo na glavnom objektu).
U prilogu je troškovnik. Trebam cijenu i ponudu za ličenje stana po m2 i skidanje starih te postavljanje novih keramičkih pločica po m2. Trebam ponudu keramičara za polaganje keramike između kuhinjskih elemenata. Površina oko 3 m2. Treba postaviti pločice u wc 2 x 2 na pod i zid i treba postaviti pločice u kuhinju na pod od 3,5 kvadrata i zid 4 kvadrata.