
Polaganje keramike
Bregi Radobojski
Trebam ponudu za promjenu pločica na terasi koja je stradala u potresu. Veličina 4,3 x 12,3 i 2,5 x 3,5 m. Adaptacija stana i preinaka u tri apartmana prema troškovniku i projektnoj dokumentaciji. Potrebne usluge plinara, električara, stolara, zidara, vodoinstalatera. Kompletna adaptacija, pregradnja izvođenje kupaonica, odvoda, strujnih i mrežnih instalacija. Troškovnik šaljemo na upit. Trebam ponudu keramičara za polaganje keramike na vanjskoj kupaoni, kompletnu sanaciju iste, hidroizolaciju u šupi i još dodatnih keramičarskih radova.
Svakako je potrebno se čuti i objansiti. Trebam ponudu za zamjenu lima oko dimnjaka na kući. Trebam ponudu keramičara za polaganje keramike u dnevnom boravku 25 m2, na podu je trenutno parket koji treba također ukloniti, kolika je cijena? U stanu od 36 m2 trebam ponudu za slijedeće radove adaptacije:
1. sanaciju zidova - struganje, vjerujem žbukanje (jer ima vlage, a i ugradila sam nove prozore pa i tu treba radova) impregnacija i bojanje.
2. skidanje pločica u kuhinji i na manjem dijelu ponovno stavljanje pločica.
3. postavljanje novih parketa u sobi (stari su jako oštećeni)
4. sruganje i bojanje unutarnjih vrata i štokova
Radove bi radila na proljeće ili ljeto. Trebam zamjenu stajaće tuš kade novom i izmjenu okolnih pločica u kupaonici. Taj posao bi trebalo obaviti što prije moguće.