
Polaganje keramike
Dobrodol
Imam dio stana koji bi trebao adaptaciju, 20ak kvadrata i manje. Trebalo bi knaufom zatvorit kupaonicu (3 ploče cca, jednu imam), siporexom podzidat kadu i metnut na sve pločice, to ima 5 - 6 kvadrata, mala je predviđena prostorija. Imam sve potrebne pločice treba i iznivelirat prostoriju predviđenu za kuhinju i zatvorit dio krova (imam lamperiju za to i kamenu vunu) i hrpu daski, stavit pločice (nemam ih). Budući da već ima dosta potrebnog materijala, volio bi ga iskoristit. Stari betonski pod u hodniku (cca. 4 m2) koji je potrebno urediti, ili neke tanke betonske obloge ili pločice (prije kojih je potrebno skinuti par cm betona kako bi se ulazna vrata mogla otvarati). Ne znamo koje je rješenje najbolje, pa se nadamo da bi uz dobrog majstora to uspjeli riješiti. Postavljanje keramičkih pločica, niveliranje poda, postavljanje laminata, tražim majstora. Trebam ponudu za građevinske radove:
1. Hidroizolacija + pločice:
- 38 m2 terasa otkrivena, završena s pločicama, curi / vlaži
- razbiti i ukloniti postojeće, pa napraviti novu hidrolizolaciju i postaviti nove pločice ili predloziti drugi način sanacije
2. Pločice - postavljanje 230 m2 pločica na betonsku ogradu oko kuće (na otvorenom) Trebala bi keramičara za hodnik, širina 1.20, dužina 4.80, trenutno se nalazi parket, ispod parketa pijesak. Po dogovoru, možda i skidanje pločica u kupaoni. Molim ponudu za keramičarke radove u kuhinji, površina je 4,8 m2, trenutno je na podu beton i linoleum koji smo maknuli. Potrebno je postaviti podne pločice, mi smo kupili pločice. Kako je stan u prizemlju potrebno je prije stavljanja pločica napraviti toplinsku izolaciju poda, stiropor i glazura.
Dodatno na zidu 2 x 1 m je potrebno postaviti zidne pločice.
Trebam ponudu koja uključuje materijal (osim pločica koje imamo) i radove te kad bi mogli početi? Trebam keramičara za postavljanje pločica u malu kupaonicu.