
Polaganje pločica
Ričice
Molim ponudu keramičara za renoviranje kupaonice u obiteljskoj kući, postavljanje podnih i zidnih pločica i montaža sanitarija. Treba postaviti 25 cca kvadrata pločica, 4 na zid, ostalo na pod kuhinja i hodnik. Majstor išao ravnati pod estrihom i stavio nekoliko pločica, sve ide krivo i neravno je jer podloga nije dobro napravljena. Potrebno nam je produžiti postojeću terasu (uz kuću) za nekih 1,5 - 2 m te zazidati postojeća balkonska vrata koja trenutno vode kroz kupaonicu te napraviti nova koja će voditi kroz kuhinju. Zatim na istoj terasi treba postaviti nove pločice i gelendere.
Molim pošaljite nam informativnu ponudu za navedeno prema slikama i nacrtima iz priloga, pa ukolko se odlučimo za vašu ponudu onda se dogovorimo da dođete pogledati, izmjeriti i dati nam točnu ponudu. Trebam adaptaciju kupatila, demontiranje sanitarija i tuš kabine te stavljanje novih elemenata. Kupatilo je cc 9 m2, po potrebi i savjetu jos nešto ako bude potrebno. Sanacija balkona i balkonskih pločica, skidanje starih pločica, stavljanje hidroizolacije i postavljanje novih pločica oko 150 kvadrata. Potpuna adaptacija stana od 64 kvadrata. Prenamjena spavaće sobe u kuhinju (postavljanje cijevi po gotovo cijeloj dužini stana, dopuna strujnih utičnica), rušenje nenosivog i komada nosivog zida, postavljanje svih podova i keramike, što po kuhinji što po kupaoni. Ravnanje zidova i detalji.
Ključ od stana bismo trebalo dobiti za mjesec dana i htjeli bismo tvrtku koja bi mogla tad početi s radovima te se obvezati da radovi ne traju dulje od tri mjeseca. Molila bih okvirnu ponudu. Trebam ponudu za postavljanje hidroizolacije i keramičkih pločica. Imam terasu od 70 m2, treba napraviti hidroizolaciju i postaviti keramiku.