Polaganje podne i zidne keramike
Fažana
Trebam ponudu za popločiti terasu oko 9.5 m2, pločicama klinker. Molim ponudu. Trebam fasadera za malu poljoprivrednu kućicu dimenzija 5 x 3 s potkrovljem. Treba također i žbukanje unutar kućice i postavljanje estriha na podu i eventualno postavljanje pločica. Molim cijene i vrijeme kada bi to mogli napraviti? U toku smo kupnje nekretnine. Zgrada ima površinu od 314 m2, neto 283 m2 i tražimo ponudu za kompletno završavanje tog objekta. Koliko shvaćamo po opisu nekretnine sa slika iz prodajnog oglasa, potrebno je postaviti sve unutrašnje instalacije (vodovod, kanalizacija, struja, grijanje) prozori, vrata, zavrsni podovi (keramika, parketi), žbuku na unutrašnjim zidovima te vanjska fasada i ostalo.
Vlasnik posjeduje kompletnu arhitektonsku dokumentaciju za nastavak gradnje i predložio je da sami odaberemo izvođača radova koji će doći do njega pogledati dokumentaciju i nama direktno dati ponudu.
Molimo da stupite u kontakt s vlasnikom i dogovorite termin za pregled / inspekciju spomenute započete gradnje te nas obavijestite oko procjene navedenih troškova. U kompletnoj renovaciji stana, potrebna postava pločica na podove i zidove, ukupno oko 70 m2. I am looking for a ceramicar/pavior to tile two bathrooms.
Tražim keramičara za postavu keramike u dvije kupaonice. Radovi bu se izvodili u svibnju. Uklanjane pločica, uklanjanje zidića oko kade, izoliranje zida jer vlaga prolazi u drugu prostoriju, popravak odvoda, skidanje laminata sa plafona te nanošenje novog te nanošenje novih pločica u prostoru od cca 20 m2. Trebala bih silikoniranje tuš kabine, ako može kroz siječanj. Kolika bi otprilike bila cijena?