Podovi i keramičarski radovi

Polaganje podne i zidne keramike

Lipik


Trebam majstora za farbanje pločica te ličenje prostorija. Radimo adaptaciju poslovnog prostora (visoki strop 3.8 m) u stambeni te nam u sklopu tog projekta treba: - postavljanje 3 vertikalne nosive grede i 2 horizontalne (temeljne stope su salivene te možemo pripremiti armaturu za ostalo)
- zidanje unutarnjih pregradnih zidova (ytong blokovi) za hodnik i kupaonicu
- izolacija poda (stiropor i estrih) cca 50m2
- razvlačenje instalacija struje i vode
- postavljanje kupaonice
- unutarnja fina obrada zidova (gletanje i sl)
- postavljanje stolarije Trebam majstora keramičara za postaviti 10 m2 zidnih pločica u kuhinji. Trebam keramičara za skidanje starih i postavljanje novih pločica u kuhinji na podu i na zidu, pločice se postavljaju na pod koji ima 7 m2, dimenzija pločice 30 x 70, i na dva zida, na jedan zid se postavljaju u dužinu 2,20 m i širine 0,6 m, a na drugi zid 1,80 m x 0,6 m. Pločice bi trebalo postaviti u tjednu od 21.6. do 25.6. zbog postavljanja nove kuhinje. Potrebno je ukloniti žbuku na cca 20 m2, te nanovo ožbukati 20 m2. Na dijelu zida potrebno je postaviti pločice, cca 6 m2. Tražimo izvođača koji je zainteresiran za uređenje prostora kata upravnog dijela poslovne zgrade. Trenutno stanje je otvoreni prostor od cca 105 m2 bez pregradnih zidova i instalacija. Potrebni radovi:
- Zidovi od knaufa
- Spušteni strop
- Keramičarski radovi
- Laminat
- Instalaterski radovi (struja i voda)
- Soboslikarski radovi
- Unutarnja stolarija
Zainteresirane molim da se jave na navedenu e-mail adresu ili telefon. Lijepljenje i fugiranje pločica na terasi veličine 9 m2 na unaprijed pripremljenu podlogu betona sa hidroizolacijom.