
Polaganje podne i zidne keramike
Tuhovec
Potrebano je izvršiti sanaciju balkona dimenzija 1 x 2 m zbog prokišnjavanja. Prilikom kiše dio vode se porcjeđuje u stan ispod balkona. Stambena zgrada je armirano-betnoska građena 1994. Zamjena parketa sa keramičkim pločicama cca 25 m2, trebam keramičara. Želim u dva kupatila cca 10 m2 svako, postaviti dekorativni beton preko postojećih pločica i kade zamijeniti walk In tušem ili kabinom za tuširanje. Adaptacija kupaonice površine cca 4 m2. Demontaža stare keramike i sanitarija (wc školjka, lavandin, tuš kabina i bojler) te ravnanje podova i zidova, postavljanje pločica (hidroizolacije i svega drugog što ide) i postavljanje sanitarija. Nije nužno da sve radi jedna osoba.
Osim toga, u još dvije prostorije (hodnik i kuhinja) potrebno skidanje pločica (dva sloja) i postavljanje novih te zamjena vrata.
Zbog raznolikosti posla ponavljam da nema problema ako i više ljudi izvršava svak svoj dio te se možete javiti i ako radite samo nešto od navedenog. Tražimo keramičara koji bi stavljao pločice preko postojećih. Površina cca 100 m2 + stepenište. Bilo bi idealno kada bi se za ovaj posao javio majstor koji radi i adaptacije kupaona, jer imamo u kući 2 kupaone za kompletnu adaptaciju. Tražimo nekoga tko zna posao, ima iskustva i s kojim se možemo sve lako dogovoriti. Trebam zidara za izradu stepenica na terasi cca 6 stepenica i keramičara za postavljanje pločica na terasi i dva stepeništa cca 15 m2. Trebam majstora keramičara za izmjeriti koliko m2 ima prostor i postaviti keramičke pločice.