Podovi i keramičarski radovi

Polaganje podnih i zidnih pločica

Lipa


Adaptacija kupaonice površine cca 4 m2. Demontaža stare keramike i sanitarija (wc školjka, lavandin, tuš kabina i bojler) te ravnanje podova i zidova, postavljanje pločica (hidroizolacije i svega drugog što ide) i postavljanje sanitarija. Nije nužno da sve radi jedna osoba.
Osim toga, u još dvije prostorije (hodnik i kuhinja) potrebno skidanje pločica (dva sloja) i postavljanje novih te zamjena vrata.
Zbog raznolikosti posla ponavljam da nema problema ako i više ljudi izvršava svak svoj dio te se možete javiti i ako radite samo nešto od navedenog. Potrebno nam je produžiti postojeću terasu (uz kuću) za nekih 1,5 - 2 m te zazidati postojeća balkonska vrata koja trenutno vode kroz kupaonicu te napraviti nova koja će voditi kroz kuhinju. Zatim na istoj terasi treba postaviti nove pločice i gelendere. Molim pošaljite nam informativnu ponudu za navedeno prema slikama i nacrtima iz priloga, pa ukolko se odlučimo za vašu ponudu onda se dogovorimo da dođete pogledati, izmjeriti i dati nam točnu ponudu. Trebam ponudu majstora keramičara za postavljanje pločica. Potrebna je sanacija balkona u stambenoj zgradi. Za vrijeme oborina voda s balkona probija u stan koji je ispod balkona. Balkon je površine 5 m2. Radovi bi se platili iz pričuve. Trebam ponudu keramičara za radove u kupaonici. Tražim majstora za izolaciju vanjskih stepenica koje vode na kat i postavljanje pločica. Ima 16 stepenica, 90 cm širine. Trebam ponudu keramičara za polaganje keramike poda - 60 m2 i zida 110 m2.