
Polaganje podnih i zidnih pločica
Otok Kaprije
Trebam majstora za podopolagačke radove na vanjskim i unutarnjim površinama i za radove postavljanja keramike. Trebala bi skinuti postojeći brodski pod, napraviti podlogu te postaviti pločice, cca 16 m2, komplet s materijalom, molim ponudu. Trebam ponudu keramičara za polaganje keramike. Podna keramika. Dobava materijala i postava podnih keramičkih pločica. U cijenu uključene sve potrebne alu lajsne koje se postavljaju na spojevima prostorija. U cijenu uključena dobava materijala i izvedba fuga, te brtvljenja unutarnjih rubova trajno elastičnim kitom u boji fuge. Pločice se polažu na građevinsko ljepilo. U jediničnu cijenu uključiti izvedbu sokla visine 8 cm. Keramičke pločice (nabavna cijena), postava + pomoćni materijal.
Zidna keramika: Dobava materijala i postava zidnih keramičkih pločica u kupaonicama. U cijenu uključena dobava materijala i izvedba fuga, te brtvljenja unutarnjih rubova trajno elastičnim kitom u boji fuge. Pločice se polažu na građevinsko ljepilo. Stavkom obuhvatiti sve potrebne kutne lajsne i dilatacijske profile. Obračun po m2 zida. Keramičke pločice (nabavna cijena), postava + pomoćni materijal
Oblaganje stubišta: Dobava materijala i postava gres keramičkih pločica, I klase, za unutarnje prostore. Pločicama se oblažu unutarnje stepenice (gazišta, čela i podesti), od podruma do potkrovlja. U cijenu uračunati tipske rubne komade za stepenice(sokl), te brtvljenje rubova trajno elastičnim kitom. Pločice se polažu na odgovarajuće elastično građevinsko ljepilo. Gazišta + podesti, čela (h = 12 - 20 cm), sokl (h = 8 cm iznad gazišta).
Keramika na terasama. Dobava materijala i postava podnih gres protukliznih keramičkih pločica. U cijenu uključena dobava materijala i izvedba fuga, te brtvljenja unutarnjih rubova trajno elastičnim kitom u boji fuge. Pločice se polažu na građevinsko ljepilo. U jediničnu cijenu uključiti izvedbu sokla visine 8 cm. Keramičke pločice (nabavna cijena) postava + pomoćni materijal. Tražim izvođača za polaganje keramike na terase i u kupaone, sve skupa oko 250 m2. Pločice su 30 x 60 cm, polaganje je jednostavno, na pripremljene podove i stijene, bez detajla. Trebam ponudu keramičara, kuhijnia i kupaona, 50 m2. Trebam ponudu keramičara za postavljanje pločica u kuhinji i kupaoni. Trebao bih postavljanje pločica u konobi i pripadajućoj kupaonici. Estrih je postavljen. cca 60 m2. Posjedujem sav materijal. Mogli bi početi s radovima odmah.