Podovi i keramičarski radovi

Polaganje zidnih i podnih pločica

Cerić


Trebam ponudu za kompletnu adaptaciju kupaonice sa instaliranjem nove vodovodne instalacije i keramikom, odvoz otpada i kompletno opremanje. Ravnanje poda u kupaoni 4 kvadrata, hidroizolacija, skidanje vinaz poda u hodniku i kuhinji 14 kvadrata, postavljenje podnih (cca 20) i zidnih (cca 20 kvadrata) pločica. Trebam ponudu keramičara za polaganje unutarnje podne i zidne kao i vanjske podne keramike. Ukupno oko 650 m2.
Molim ponudu samo za polaganje kao i "ključ u ruke" (vaš i vezivni materijal kao i fuge). Bojanje balkonskih ograda na manjoj zgradi od 3 kata. Mehaničko čišćenje metalnih ograda balkona prije bojanja, bojanje temeljnom bojom i završnim lakom za metal. Bojanje drvenih obloga na fasadi. Demontaža dijela oštećene oborinske cijevi i dijela žljeba te ugradnja novog. Saniranje balkona radi izljeva vode. Riječ je o zgradi s prizemljem i tri kata te će biti potrebna auto dizalica. Postavljanje pločica u kupatilu, zidne i podne i u kuhinji samo podne i hodniku samo podne ukupna površina a podnih 30 m2 a zidnih 16,85 m2. Molim vas da mi u ponudi prikaže sve šta ide u cijenu.
Pločice su kupljene i nalaze se u stanu, 18 m izolir trake, impregnacija 5 litara i izolacija. To je kupljeno, ostalo treba biti u ponudi. Trebamo postavljanje podnih pločica u dnevnom boravku i hodniku, oko 57 kvadrata plus četiri kupatila - novogradnja. Trebam izvođača za postavljanje stare cigle na zid. Cigla je rezana na 3 cm, ukupno imamo površinu od 10 m2 - 5 m2 zida u stanu i 5 m2 zida na balkonu.