Podovi i keramičarski radovi

Polaganje zidnih i podnih pločica

Gornje Mekušje


Trebam ponudu keramičara za postavljanje zidnih i podnih pločica. Ostava, završni radovi: postavljanje pločica, plafona i police. Pločice – 14 m2 (zidovi + pod), plafon (knauf) – 9 m2, boja – 5 m2. Trebam ponudu za adaptaciju kupaonice. U kupaonici je potrebno:
- ukloniti staru kadu i umivaonik (slika)
- ukloniti odvodnu cijev (slika)
- ugraditi dvije tuš kade s kabinom 80 x 80 cm i pipom
- ugraditi dva umivaonika i pipe
- ugraditi jedan pisoar i pipu (vidjeti nacrt)
Potrebno je na dijelovima, koji će se štemati i dijelovima koji će biti bez pločica nakon štemanja, postaviti nove uz maksimalno očuvanje starih pločica.
Mješalice, kade, tuš kabine, pisoar i umivaonike ja nabavljam. U prilogu je i slika budućeg stanja. Vrijeme radova: u roku par dana, dok pribavim opremu. Postavljanje pločica u kupatilu, zidne i podne i u kuhinji samo podne i hodniku samo podne ukupna površina a podnih 30 m2 a zidnih 16,85 m2. Molim vas da mi u ponudi prikaže sve šta ide u cijenu.
Pločice su kupljene i nalaze se u stanu, 18 m izolir trake, impregnacija 5 litara i izolacija. To je kupljeno, ostalo treba biti u ponudi. Potrebna mi je ponuda za uređenje hodnika dim. 2,7 x 5 x 1,2 m i ulaza u kuću. Potrebno je na plafon staviti knauf cca 6 m2, ugraditi dvije led lampe, izvaditi 1 štok i poravnati otvor štoka, zidove hodnika urediti i navući dekorativnu žbuku cca 35 m2, izvaditi staru keramiku i postaviti novu cca 10 m2 i ulaz kuće urediti i navući fasadu (bez stiropora) cca 8 m2. Potrebno je postaviti 8.5 m2 podnih pločica na pod kuhinje i 5 m2 na zid kuhinje, oštemati stare kuhinjske pločice s poda 8 m2 (poželjan odvoz). Postava dekorativne ciglu na zid cca 5 m2. Trebam ponudu za limarske radove, potrebno je izmjeniti cca 20 metara oluka. Trebam ponudu keramičara za postavljanje podnih pločica u kupatilu.