Polaganje zidnih i podnih pločica
Križevci
1. Trebam keramičara za postavljanje pločica i sanitarija u kupatilu. Potreba i nabavka materijala. Kupatilo je ca 6 m kvadratnih. 2. Trebam podolagača za postavljanje laminata u dvije prostorije ukupno ca 30 m2. 3. Trebam keramičara za postavljanje keramičkih pločica na pod u kuhinji i blagovaoni ca 25 m2. Potrebno nabaviti materijal. Trebam majstora za postavljanje keramike vani i unutra. Svega skupa oko 60 m2. Kupatilo je unutra 4 m2 - podne pločice 60, zidne male, balkon 11 m2 - velike pločice, terasa 16 m2 različita veličina, dvorište 30 m2 isto kao terasa. Stepenice vanjske 14 komada. Hidroizolacija postavljena u kupatilu i na stepenicama. Trebam odgovornog i iskrenog keramičara. Trebam dobrog i poštenog keramičara za kupaonicu veličine 1.4 x 3 m, vodoinstalater je obavio svoj dio posla. Sad treba sve zidove i pod zatvoriti, poravnali i zalijepiti pločice. Ako je netko zainteresiran i dosta je hitno. Trebam keramičara, potrebno postavljanje pločica u stanu cca 35 m2 i saniniranje štete (fuge su loše) ili postavljanje novih i na nenatkrivenoj terasi (40ak m2). Adaptacija stana od 60 m2: postavljanje podova (pločice, laminat) te potpuna adaptacija kupaone i kuhinje, krečenje zidova, brušenje parketa, ... Trebam ponudu za obnovu kupaonice koja je stara preko trideset godina i niti jednom u tom periodu nije adaptirana.
Kupaonica je cca velicine 2 x 1.5 m.
Tražim vađenje stare kade, ugradnja tuš kabine u kut, promjenu dovodnih cijevi, kao i postavljanje novih u potpunosti zajedno sa drugacijom shemom i 2 nova izlaza te postavljanje umivaonika (koji zasada ne postoji).
Pritom bi htio skidanje starih pločica i ljepljenje novih, kao i ostale keramičarske radove po dogovoru.
Zanimala bi me okvirno cijena. Planirani radovi odnose se na ugrdnju 2 vrata, postavljanje vodoinstalacija, elektroinstalacija, pripremu i postavljanje podnih obloga / parket, knauferski, soboslikarski radovi i postavljanje keramike.
Potrebni radovi odnose se na završno uređenje poslovnog prostora od 29, 50 m2, što uključuje sljedeće; niveliranje poda (priprema za postavljanje parketa) postavljanje parketa za prostor veličine 26 m2, uređenje WC-a i predprostora - postavljanje keramike, wc školjke i vodokotlića (cca 4 m2) ljepljenje knauf ploča na zidove, postavljanje elektroinstalacija, razvodna ploča, postavljanje 2 vrata. Ukoliko ste zainteresirani za posao na zahtjev mogu poslati i nacrt lokala.