Polaganje zidnih i podnih pločica
Podravski Podgajci
Trebam ponudu za radove adaptacije garsonjere od 30 m2. Grubi opis: struganje dijela zidova, skidanje keramičkih pločica, izolacija od vlage, keramičarski radovi, kanalizacija i vodoinstalaterski radovi, električarski radovi, završni ličilački radovi. Po mogučnosti "ključ u bravu". Završetak radova do lipnja ove godine. Molim ponude. Postavljanje zidnih i podnih pločica u kupaoni te postavljanje vanjskih pločica po stubištu koje je betonirano. Molim cijenu po m2. Trebam ponudu za postavljanje pločica, nešto manje od 90 m2 treba postaviti. Dio pločica se postavlja na podu, a drugi dio na zidovima u ženskom i muškom WC-u. Radi se o ugostiteljskom lokalu koji je u obnovi. Majstora trebamo što prije, pošto 1.6. planiramo otvaranje.
U prilogu je specifikacija metraže prostora. Trebam postavljanje pločica u dvije kupaone i kuhinji zajedno sa postavljanjem novih pvc cijevi (ja ću raditi demontažu starih pločica). Isto tako trebam postavljanje plocica na vanjskoj terasi. Želim se dogovoriti za datum u ovoj godini, nije mi bitno da se krene raditi odmah već može i najesen. Želim da rade minimalno 2 radnika i želim da sve bude gotovo unutar maksimalno mjesec dana. Oni koji će doći nabiti cijenu i moliti se da ne prihvatim ponudu a ako prihvatim da im ispadne ko da su dobili na lutriji plus još ostaviti alat i za to vrijeme biti na drugom gradilištu neka se ne javljaju na ovaj oglas! Obavezno je da se majstori i izvođaci javljaju preko maila ili preko wpa. Trebam promijeniti silikon na PVC tuš kadi dimenzija 70 x 90. Izvedba posla poslije 17 h. Trebam ponudu keramičara za polaganje keramike
novogradnja, cca 300 m2 pločica. Vrijeme postavljanja pločica kraj 3. mj. Postavljanje keramike na kuhinjski zid, tražim keramičara.