
Popločavanje dvorišta
Baške Oštarije
Trebam ponudu za grube građevinske radove, gradnja kuće. Trebam ponudu za građevinske radove betoniranja temelja kuće, dimenzija 10 x 5 s temeljnom pločom, bez iskopa (armatura, šalanje i betoniranje). Trebam ponudu za građevinske radove betoniranja staze oko kuće. Izrada samostojeće nadstrešnice. Trebam ponudu za gradnju moderne obiteljske kuće 340 m2, ključ u ruke. Molim ponudu za iskop terena i pripremu podloge te postavljanje opločnika. Površina ravnog dvorišta cca. 30 m2. Ponude molim sa opločnicima i bez opločnika. Trebam ponudu za:
1. Popločavanje dva dijela dvorišta ukupne površine cca 23 m2 sa kulir pločama Samoborka (40 x 40 cm).
2. Uređenje uske površine uz jednu stranu kuće u dužini od cca 12,6 m širine 20 cm krupnim šljunkom s postavljanjem rubnjaka u punoj dužini.
3. Odvoz šute koja nastane tijekom radova uključujući i cca 2 m3 šute koja je preostala od ranijih radova, a koja se trenutno nalazi na mjestu radova. Detaljni opis: Jedna površina za popločavanje s rubnjakom od cca 7,5 m2 (cca 46 ploča) je prvilnog oblika i nalazi se s ulične strane kuće. Druga površina za popločavanje s rubnjakom od cca 15,5 m2 (cca 94 ploče) je oblika nagnutog slova L (pod kutem), okružuje terasu s dvije strane i nalazi se s dvorišne strane kuće. Obje popločene površine trebaju imati rubnjak na dijelu površine koji graniči s travnjakom. Uska površina uz jednu stranu kuće koju treba urediti krupnim šljunkom u dužini od 12,6 m i širini od 20 cm s postavljanjem rubnjaka u punoj dužini je pravilnog oblika. Dimenzije: Ukupna površina koju treba popločiti: cca 23 m2 Ukupan broj ploča za popločavanje: cca 140 kom Ukupna dužina svih rubnjaka: cca 33 m. Potrebno je otvoriti gradilište i izgraditi garažu uz kuću po projektu.