Gradnja, grubi radovi

Popločavanje dvorišta

Kod Stubičkih Toplica


Trebam ponudu za postavu opločnika. Opločnik 40 x 40 cm. Ponuda za ruke (postavljanje), materijal moj. Površina oko 140 kvadrata. Trebam ponudu za građevinske usluge kopanja temelja 6 x 4.5 metara. Trebam ponudu za građevinske radove, betoniranje postolja za rashladni kontejner dimenzija dužina: 2,991 m / širina: 2,45 m / visina: 2,62 m (HC). Trebam ponudu armiranobetonske radove. Izrada temeljnog zida dubine 0,5 m, širine 0,4 m i duljine profila 60 m, na profilu su izvršeni zemljani radovi tj. iskop. Na taj profil potrebno je napraviti zid od betonskih blokova (40 x 20 x 20 cm). Profil je dimenzija 20 x 10 m.
Molim izračun s materijalom i bez materijala (tj. samo radovi). Za ostale podatke o traženom kao što je projekt kontaktirati na e-mail. Trebam ponudu za građevinske radove nadogradnje uz postojeću kuću još jedan prostor tj, wc. Za to bih trebala temelj za proširenje te iste 20 m2 odprilike ili čak 30 m2 na temelj i zidanje sve do gornje etaže. Također treba nadodati ispod krova dječiju sobu i ostavu, galeriju i novi krov. Trebam majstora za podove i keramičke pločice. Trebam ponudu za građevinske radove. Potrebno je iskopati površinu zemljišta 4 × 6 m, na dubinu potrebnu za pripremu i betoniranje ploče kako bi postavili na nju drvenu vrtnu kučicu.
Potrebno je izvršiti i betoniranje tako da bi bilo dobro ako možete dati ponudu u cijelosti (iskop i betoniranje). Trebam majstora za izgradnju sabirne (septičke) jame po projektu koji je napravljen zajedno sa kućom. Trebam također majstora za iskop, betonažu okvira za ogradu.