
Popločavanje prilaza
Daruvar
Trebam ponudu za usluge iskopa mini bagerom, metar sa metar plus tri dužna metra za plinski priključak na kuću. Radovi. Bi trebali biti izvršeni 05.07. Trebam ponudu za izgradnju obiteljske kuće od 200 m², željeni početak gradnje je do kraja tekuće godine. Vlasnici parcele smo supruga i ja te posjedujemo i građevinsku dozvolu. U privitku šaljem troškovnik I neke od nacrta. Trebam ponudu za izradu betonskog parapeta za ogradu. Parapet 30 x 20 cca 100 m. izrada pečenjare sa sjenicom, dimenzije sjenice 300 x 500, krov na 2 vode limeni, drvena konstrukcija (moguće i zidana) visine 250 do grede. Pečenjara od stare cigle, dimenzije ložišta 65 * 105, dimnjak iznad krova. Tražimo ponudu za niski roh-bau: zemljani radovi s već riješeni iskopom.
- Hidro i toplinske izolacije kod temelja, podruma i krova
- Građevinske radove s materijalom za niski roh-bau
Smještaj za radnike smo osigurali. Oplata i podupirači vaši.
Građevinsku dozvolu imamo, no iskop nije još riješen, ako imate mogućnosti možete i tu stavku ponuditi na osnovu projektne dokumentacije, ako ne onda mi ćemo to riješiti i nakon toga se može odmah početi sa radovima. Iskop i izrada septičke jame i priključenje na instalacije.
Kratak opis: od kuće treba iskopati oko 45 metara cijevi do
mjesta za septičku, isto tako od septičke cijev za odvod isto oko 45 m. Ukupno oko 90 -100 m cijevi, od toga računati oko 20 m cijevi preko kojih može proči vozilo kamion od 10 t
ili traktor. Traži si koperant sa iskustov u postavljanju tlakovca cca 3000 m2. Zbog proširenja posla tražimo ekipu samo za izvlačenje podloge i postavu tlakovca.