
Popločavanje prilaza
Duzluk
Trebam postavljanje gotove ograde uz postavljanje još jednog stupa uz betoniranje, vodilica, šina. Trebam ponudu za izradu novih zidova prilaza garaži i stepenica koje vode do kuće. Garaža se nalazi ispod ceste, cca. 4 m od ceste. Od ceste do garaže, uz prilaz garaži sa obje strane nalaze se zidovi koji su napukli i koje je potrebno ukloniti i napraviti nove armirane. Duljina je cca 380 cm, na početku su visoki 20 cm pa idu sve do 1.3 m visine. Također, stepenice prilaza kući su utonule i napukle, cca 1.70 m široke i 1.5 m ukupno duge. One su betonske i njih bismo uklonili i napravili nove. Tražimo 2 vrste ponude za parking od 366.27 m2 koji je trenutno popločen tlakavcima. Trenutno nam voda prodire ispod tlakavaca u garaže koje se nalaze ispod parkinga.
Radi se o stambenoj zgradi koja bi poslove platila preko pričuve. Potrebne su nam 2 ponude jer se stanari dvoume između preslagivanja postojećih tlakavaca i asfaltiranja.
Važno: trebamo jednog izvođača za svaku ponudu (isti izvođač treba odraditi izolaciju + postavljanje tlakavaca odnosno izolacija + asfaltiranje, ovisi za što se stanari odluče).
1. ponuda: kompletna nova izolacija + postavljanje starih tlakavaca. Također je potrebno staviti jedan odvodni šaht + spojiti isti sa susjednim šahtom (cca 7 m) jer nam je iz zgrade pored žljeb direktno usmjeren na tlakavce pa nam susjedova voda ide direktno na naše garaže.
2. ponuda: kompletna nova izolacija + asfaltiranje (stavljanje podloge, fini asfalt + postavljanje rubnika). Također je potrebno staviti jedan odvodni šaht + spojiti isti sa susjednim šahtom (cca 7 m) jer nam je iz zgrade pored žljeb direktno usmjeren na tlakavce pa nam susjedova voda ide direktno na naše garaže.
Samih betonskih tlakavaca ima: 350 m2.
Za asfaltiranje:
38X5 (sa kanalom 0.4) = 190 m2
18.6x5.5 (parking1)=102.3
18.2x1.6 (trava sa rubnikom)=29.12
11.6x0.5 (ispred ulaza i otoka)=5.8
7.1x5.5 (parking2)=39.05
Ukupno: 366.27 m2 Trebam ponudu za postavljanje rubnjaka i betonskih popločnjaka 14 m2 na betonsku pripremljenu podlogu. Trebam ponudu za građevinske radove gradnje kuće. Trebam ponudu za izgradnju betonskog zida duljine cca 200 m, visina 1.40 m, širine 25 cm. Iskopi, šalovanje itd. Trebam ponudu za iskop, izradu drenaže i izolacije temelja i temeljne ploče.