
Popločavanje prilaza
Slokovec
Tražimo pouzdanog izvođača radova (materijal + ruke) za gradnju obiteljske kuće do faze visoki roh bau. Dokumentacija i zemljište je riješeno. Predviđeni početak radova 5. mjesec. Priprema za asfaltiranje, asfaltiranje 5 cm, oko 65 m2 površine, postavljanje rubnjaka na dužini oko 20 m samo s jedne strane. Trebam ponudu za:
1. Popločavanje dva dijela dvorišta ukupne površine cca 23 m2 sa kulir pločama Samoborka (40 x 40 cm).
2. Uređenje uske površine uz jednu stranu kuće u dužini od cca 12,6 m širine 20 cm krupnim šljunkom s postavljanjem rubnjaka u punoj dužini.
3. Odvoz šute koja nastane tijekom radova uključujući i cca 2 m3 šute koja je preostala od ranijih radova, a koja se trenutno nalazi na mjestu radova. Detaljni opis: Jedna površina za popločavanje s rubnjakom od cca 7,5 m2 (cca 46 ploča) je prvilnog oblika i nalazi se s ulične strane kuće. Druga površina za popločavanje s rubnjakom od cca 15,5 m2 (cca 94 ploče) je oblika nagnutog slova L (pod kutem), okružuje terasu s dvije strane i nalazi se s dvorišne strane kuće. Obje popločene površine trebaju imati rubnjak na dijelu površine koji graniči s travnjakom. Uska površina uz jednu stranu kuće koju treba urediti krupnim šljunkom u dužini od 12,6 m i širini od 20 cm s postavljanjem rubnjaka u punoj dužini je pravilnog oblika. Dimenzije: Ukupna površina koju treba popločiti: cca 23 m2 Ukupan broj ploča za popločavanje: cca 140 kom Ukupna dužina svih rubnjaka: cca 33 m. Trebam ponudu za izradu drvene nadstrešnice za konje, s pripremom temelja za stupove, veličine 50 m2, bila zatvorena s tri strane, krov limeni ("na jednu vodu"), visine 3,0 m na najvišem dijelu. Nadstrešica bi trebala biti građena prema pravilniku o jednostavnim građevinama za koju nebi trebala uporabna dozvola. Trebam ponudu za građevinske radove: 1. Iskop i postavljanje hidro + termo izolacije s vanjske strane zida. Kopati je potrebno cca. 80 cm dubine, ukupna dužina cca. 40 m. Molim da je u ponudu uvršten XPS 13 cm (λ≤0,035 W/mK). Iskazati konaču cijenu te cijenu po kvadratu.
2. iskop poda u podrumu, cca 20 cm, postavljanje XPS 10 cm do razine da je spremno za postavljanje podnog grijanja. Ukupna površina 90 m2. Isto tako cijenu iskazati ukupnu te po kvadratu. Trebam ponudu za građevinske radove izgradnje objekta vanjskog WCa dimenzija 10 x 5 m. U prilogu je nacrt. Trebam ponudu za izradu vanjskih stepenica koje vode iz prizemlja na prvi kat. Vjerovatno bi trebale ići na slovo U.