Podovi i keramičarski radovi

Popravak, brušenje i lakiranje parketa

Babići


Trebam parketara za brušenje, popravak, farbanje i lakiranje parketa u dnevnom boravku 18,5 m2. Trebao bih u kući promijeniti raspored prostorija, na jednom dijelu treba promijeniti plafon jer je napravljen od trske i u tom dijelu treba betonirati pod jer je samo zemlja prekrivena daskama. Potrebno je napraviti nove instalacije za kuhinju i kupaonu, novu elektro instalaciju, uvesti centralno grijanje i onda završno uredit zidove, plafon i pod. Promijenio bih i sve prozore i vrata. Zainteresiranim izvođačima mogu poslat nacrt postojećeg stanja i nacrt kako bi to na kraju trebalo izgledati. Pregled starog parketa i potom dogovor oko obnove starog ili postavljanja novog parketa. Površina cca. 20 m2. Trebam radove adaptacije: 1. Dizanje starog parketa, postavljanje novog sa svim radovima i lakiranjem te lajsne u odgovarajucoj nijansi (soba ca. 18 kvadrata, lajsni ca 20 m od visine 7 cm). 2. Sanacija zidova, kompletan kat iza poplave ca visine 40 cm, od poda. 3. Izlivanje estriha u konobi ca 6 kvadrata 4. Postavljanje novog pvc poda i lajsni, nakon dizanja starog. Tražim ponudu parketara za brušenje, bajcanje i lakiranje hrastovog parketa (novi stavljen 2005.), te postavljanje novih lajsni. Riječ je o 37 m2, a odgovaralo bi mi da radovi počnu otprilike krajem rujna. Trebam ponudu za slijedeće radove:
1. rekonstrukcija i dogradnja krovišta na kući i dvorišnoj zgradi.
2. prenamjena postojećeg sjenika u garažu (uklanjanje postojeće drvene građe, iskop i betonaža temelja, zidanje, izrada prilazne rampe, ugradnja vrata).
3. uklanjanje postojećeg drvenog stropa u sobama te ugradnja bijelog stropa
4. uklanjanje parketa i izrada izolacije i podloge za laminat u sobama
5. fasada na kući i dvorišnoj zgradi Potrebna mi je ponuda za sanaciju drvenih grednika (podova) u stanu. Radi se o površini od cca 80 kvadrata.
Zanima me prvenstveno "suha" sanacija (suhim estrihom ili sl. način) jer nebismo htjeli beton ako je moguće. Završno na vrh htjeli bismo gotovi parket.
Molim detaljne ponude sa rokovima. Radi se o 4 prostorije na uličnoj strani jer je dvorišna cijela betonska od starta.