
Popravak, brušenje i lakiranje parketa
Jesenje Gornje
U toku smo kupnje nekretnine. Zgrada ima površinu od 314 m2, neto 283 m2 i tražimo ponudu za kompletno završavanje tog objekta. Koliko shvaćamo po opisu nekretnine sa slika iz prodajnog oglasa, potrebno je postaviti sve unutrašnje instalacije (vodovod, kanalizacija, struja, grijanje) prozori, vrata, zavrsni podovi (keramika, parketi), žbuku na unutrašnjim zidovima te vanjska fasada i ostalo.
Vlasnik posjeduje kompletnu arhitektonsku dokumentaciju za nastavak gradnje i predložio je da sami odaberemo izvođača radova koji će doći do njega pogledati dokumentaciju i nama direktno dati ponudu.
Molimo da stupite u kontakt s vlasnikom i dogovorite termin za pregled / inspekciju spomenute započete gradnje te nas obavijestite oko procjene navedenih troškova. Želim preurediti stan (dvije etaže, sveukupno 67 m2) na gornjoj etaži od velike spavaće sobe treba napraviti dvije dječje, promijeniti vrata, instalacije (struja, prebaciti radijatore itd) i na terasi promijeniti pločice cca 16 m2. Na donjoj etaži pregraditi dnevnu sobu i napraviti malu spavaću. Izvaditi postojeće spiralne stepenice i ugraditi druge plus vrata itd. Potrebna mi je demontaža stare peći u stanu (tako da ostane čitava) pa me zanima cijena, s time da bi trebalo i postaviti parket na taj dio da se popuni dio gdje je bila peć. Trebam ponudu za gletanje gornjeg dijela zida u maloj kupaonici, kao i dijela zida u dnevnom boravku, nakon toga biti će potrebno bojanje tih zidova. Također trebat će mi brušenje parketa u jednoj sobi. Molim cijene po m2. Trebam ponudu za građevinske radove izrade strojnog cementnog estriha, rabiciranje i gletanje zidova, spuštanje stropa i postavljanje gotovog parketa. Trebam parketara, obnova starih parketa (brušenje, lakiranje, negdje i ljepljenje ili zamjena daskica) i nove lajsne. Trebam parketara za brušenje i lakiranje parketa te postavljanje lajsni.