Podovi i keramičarski radovi

Popravak, brušenje i lakiranje parketa

Požarkovec


Trebam ponudu za građevinske radove betoniranja deke u sobi od 8,5 m2 u staroj zgradi te postaviti parket ili laminat. Trebam majstora za brušenje i lakiranje parketa dnevnog boravka 37 m2. Trebam ponuduza građevinske radove adaptacije obiteljske kuće. Potrebno je:
1. Skidanje postojećih pločica (15 * 15 cm), priprema zidova i postavljanje pločica u 2 kupatila svako cca 3 m2 tlocrtno. Kupatilo se sastoji od tuš kabine, školjke, i umivaonika te 2 ventila.
2. Skidanje laminata i postavljanje pločica u sobi veličine cca 16 m2
3. Skidanje parketa i postavljenja pločica u dvije sobe svaka veličine cca 15 m2
Skidanje pločica i laminata mogu obaviti sam. Potreban mi je keramičar za postaviti pločice ili skinuti postojeće i postaviti nove ovisno o dogovoru. Moguće je, u paketu dogovoriti i vodoinstalaterske poslove (vađenje postojećih cijevi, postavljanje hidroizolacije, postavljanje novih cijevi te montiranje sanitarija (ugradbena školjka, staklena stijena, umivaonik s pipom i 2 ventila) iako imam majstora za vodu.
Keramika još nije kupljena i biti će manja u kupatilu i veće ploče u sobama. Primam savjete majstora. Radovi planirani za 1. ili 2. mjesec. Trebam ponudu parketara za polaganje gotovog parketa. Trebam ponudu za popravak, brušenje, kitanje i lakiranje parketa. Podovi su u starijoj zgradi i najvjerojatnije su na drvenoj podlozi. Parket je u dobrom stanju, ali je u nekim prostorijama neravan i proizvodi škripanje stanarima ispod. Postoji i mogućnost djelomične promjene podloge. Površina je cca 60 m2. Radovi su predviđeni za svibanj. Trebam parketare za brušenje i lakiranje klasičnog parketa 63 m2. Molim ponude. Trebam parketara za brušenje i lakiranje parketa, cca 100 m2.