Podovi i keramičarski radovi

Popravak, brušenje i lakiranje parketa

Sovje


Trebam parketare za obnovu, odnosno brušenje parketa. U stanu imam razliku u visini izmedu parketa i keramičkih pločica 2 cm. Trebam ponudu za profil s kojima bi se riješio taj problem te ukoliko ih imate - od kakvog su materijala? Molila bih sliku tih profila. Meni bi bila potrebna cca 4 metra profila. Trebam majstora parketara za brušenje i lakiranje parketa u sobi 20 m2. Tražimo kvalitetnog i pouzdanog parketara za postavljanje laminata u stanu, površina za postavljanje će biti između 44 - 48 m2. Radovi uključuju postavljanje spužvice (6 cm), laminata (10 mm), sokl lajsni (58 mm), prijelaznih i završnih profila te podrezivanje sobnih vrata (5 kom). Laminat je već kupljen, izvođenja radova bi bilo tokom mjeseca lipnja, možemo se prilagoditi i pričekati slobodan termin u lipnju.
Poželjno je da budu dva majstora, stan je namješten, ukućani će rastaviti i pomaknuti sve što je moguće od namještaja radi što lakšeg postavljanja. Poželjan je osobni dolazak na izvid i davanje ponude. Priprema i postavljanje gotovog parketa koja uključuje:
- pripremu podloge
- ravnanje podloge OSB pločom
- postavu gotovog parketa i lajsni
Ukupna površina je 56 m2. Trazim majstora za postavu seljačkog poda, cca 60 m2. Trebam ponudu za za plinske instalacije, vodoinstalaterski radovi, elektroinstalaterski radovi, keramičarski radovi, parketarski radovi, gipskartonski radovi, soboslikarsko-ličilački radovi. Površina stana gdje su potrebni radovi iznosi 100 m2.