Gradnja, grubi radovi

Popravak krova nakon potresa

Jarčani ‎


Trebam ponudu za postavljanje žlijeba na zgradi. Radi se o postavljanju horizontalnog žlijeba ispod balkona na fasadi, 3. kat. Duljina bi bila otprilike 8 metara, a potrebno ga je spojiti na već postojeći vertikalni žlijeb, koji je vjerojatno aluminij sa smeđim premazom. Želio bih da ponuda uključuje sve troškove – materijal, montažu, dodatke poput nosača i spojnih elemenata, transport i sve ostalo što je potrebno. Nije hitno, ali voljeli bismo znati kada bi najranije moglo biti odrađeno. Trebam ponudu za krovopokrivačke radove, trebam zamjeniti crijep na kući koji je razbio led. Postavljanje krova na 3 vode, površina 30 m2, trebam majstora. Trebamo farbanje lamperije ispod krovišta. Radimo novu fasadu pa bi to bila prilika jer je skela postavljena. Krovište je dugačko oko 13 m dvije strane i jedno pročelje, kuća je široka 5,5 m. Ovo pročelje je imalo dasku a sad bi ga zamjenili limom.Trebali bi to ovaj tjedan. Koliko bi to koštalo? Trebam limara da mi prekrije krov sa svojim materijalom tj. sve od majstora. Radove je potrebno izvesti što je prije moguće. Sada je na krovu betonski crijep koji je potrebno skinuti i odvesti na deponij, zatim postaviti krovni lim crvene boje adekvatne kvalitete za ovo potručje. Sveukupna površina sadašnjeg krovišta je oko 34 m2. Molim hitno ponude, akontacija po dogovoru, ostatak po završetku radova. Trebam ponudu za vanjsku i unutrašnju obnovu kuće 7 x 8 m. Vanjska obnova: zamjena salonita na krovu, izrada fasade, podizanje i opločavanje terase, obnova balkona, izgradnja prilaznog vanjskog stubišta na 1. kat, uređenje dvorišta ukrasnim opločenjem (ca 120 m2).
Unutrašnja obnova na 1. katu: postavljanje keramičkih pločica u unutrašnjosti kuće, zamjena elektroinstalacija, postavljanje novih rasvjetnih i potrošnih mjesta, ličenje svih prostorija.
Tražim pouzdanog, ozbiljnog izvođača sa vlastitim djelatnicima i referencama. Detaljni opis radova i dokumentaciju šaljem na upit. Krovište je površine 160 metara kvadratnih, treba skinuti salonit ploče (moje zbrinjavanje ploča) ostaje postojeća konstrukcija krovišta, skidaju se štafli i stavljaju se letve (ne idu daske niti izolacija), zatim ide pokrivanje crijepom glinex kontinental, (pokrov ide bez snjegobrana), kod limarije idu novi žljebovi i opšav jednog dimnjaka.
Molio bih okvirnu ponudu s materijalom po stavkama: skidanje postojećih ploča, skidanje štafli, letve dobava i ugradnja, crijep dobava i ugradnja, limarija dobava i ugradnja dva žljeba i opšav dimnjaka.