Gradnja, grubi radovi

Popravak krova nakon potresa

Konjevrate


Trebam ponudu za postavu hidroizolacije krova. Trebam ponudu izvođača radova za građevinske radove gradnje kuće, uključivo s iskopom i izradom temelja, visoki rohbau. U prilogu je nacrt. Sanacija crijepa i oplata oko dimnjaka. Na jednom manjem mjestu niže krovnog prozora dolazi do curenja u krovu te treba pronaći gdje curi i sanirati. Također ne istom krovu treba oko dimnjaka i krova ugraditi izolaciju / oplatu. Krovu se lako pristupa jer je kuća ukopana u brdo – doslovce se zakorači na krov iz vrta. Na mail mogu poslati slike. Možemo napraviti video poziv preko Whatsappa da pokažem sve. Trebam majstora za zamjenu oštećenih žljebova oluka, potrebno je zamijeniti i kuke, oko 20 m. Trebam krovopokrivača za izradu krova. Trebam ponudu za slijedeće radove:
- uklanjanje i zbrinjavanje starog krova (cca 25 m2)
- izgradnju novog krovišta (cca 45 m2), dvostrešno, sa 4 luminara (3 su za prozore i 1 za ulazna vrata) i jednim krovnim prozorom, hidro i termo izolacija, limarski radovi, kupa kanalica
- krov se u sredini naslanja na betonsku gredu koja će ležati na dva betonska stupa
- čišćenje starih fuga na fasadi (cca 7 m2) i fugiranje
- za detaljniju ponudu i opis potrebnih radova mogu poslati troškovnik
Trenutno se čeka odobrenje konzervatora (prvi red do mora). Trebam majstora za popravak krova, krovni sustav prefalz. Molim ponudu za izvedbu vanjskog stubišta sa terasom i krovištem.