Gradnja, grubi radovi

Popravak krova nakon potresa

Kraljevec na Sutli


Trebam ponudu za građevinske radove gradnje garaže uz postojeći objekat. Curi nam kod dimnjaka i na još par mjesta, radi se o šindri jer je šindra od olujnog nevremena koje je bilo - oštećena. Prilažem slike, trebamo majstora i ponudu za popravak. Dimnjak je pri vrhu oštećen, potrebno je poravnati par cigli. koliko bi to koštalo? Trebam ponudu za sanaciju krova površine cca 120 kvadrata. U pitanju je kosi betonski krov, blagog nagiba, prekriven crijepom. Potrebno je skidanje crijepa i letvi kako bi se postavila hidroizolacija i termoizolacija, nove letve i složio postojeći crijep uz dopunu novim koliko ga bude falilo. Trebam ponudu za zidarske radove. Nadogradnja kuće prizemnice, odvojen ulaz na kat plus visoko krovište zajedno cca 150 m2 stambenog i cca 40 m2 terase - na etaži visokog krovišta.
Skidanje sadašnjeg tavana, krov je drveni, vraćanje istog nazad nakon gradnje. Izolacija krova 20 cm kamene vune, zidanje, jerte, stepenice, u kasnijem dijelu i fasada.
Fasada 15 cm kamena vuna. Ponuda sa materijalom i bez. Ponuda sa fasadom i bez. Usred potresa gornji dio dimnjaka je otpao, samo gornji dio, kapica, trebam majstora za popravak. Kaljeva peć vraća dim kada je jugo. Dimjak je visok oko 4 m. Trebam pregled dimnjaka i sanaciju.