Popravak krova
Donji Kneginec
Sanacija krova, skidanje postojećeg crijepa kanaliće. Ugradnja drvene konstrukcije (kontraletva i letva), montaža pcb limarija (70 m), ugradnja mineralne vune (5 cm), pokrivanje Mediteran crijepom. Krov je dvostrešni s kosom betonskom pločom a površina je 165 m2. Tražim majstora za krov, skidanje stare šindre i odvoz te postava ljepenke koju treba zavariti na dasku v4 te postava nove šindre, matrijal vaš. Potrebna kompletna zamjena krova površine 26 m2. Potrebno izvesti novo dvostrešno krovište sa izvođenjem novih rogova, postavljanje daščane oplate OSB pločom, postavljanje vodonepropusne folije, kontra letve, letve za postavljanje kanalica, postavljanje kanalica i zaštitne mrežice. Trebam ponudu za dobavu i postavljanje inox dimnjaka. Trebam ponudu krovopokrivača za pregled i popravak curenja krova. Uslijed ovih kiša, u stanu sam primijetila da se na određenom dijelu stropu u dnevnom boravku pojavila malo veća mrlja od vlage te se boja počela ljuštiti.
Krov se sastoji od crijepa, ali i ravnog dijela koji je pokriven bakrom te pretpostavljam da dolazi do curenja vode na bakrenom dijelu gdje se nalaze spojevi.
Lijepo molim kontakte krovopokrivača kojima bi se mogla obratiti za pomoć. U prilogu šaljem sliku vanjskog dijela krova (bakreni dio) te vlažnu mrlju na stropu. Trebam ponudu za skidanje stare šindre i postavljanje nove, imam oko 100 kvadrata. Trebam ponudu za radove na limenom krovu u svrhu dodatne zastite od prokišnjavanja. Montaza vjetar lajsne širine 7 m te dodatne vjetar lajsne dim 1,5 m. Montaža oluka dimenzija 4 m.