
Popravak krova
Dubrava kod Tisna
Trebam majstora za krov, potrebno je namještanje crijepa. Zamjena staroga crijepa na kući za novi crijep, 160 kvadrata, treba postaviti jedan krovni prozor. Trebam ponudu za krovnu limariju. Garaža 7 × 5, žljebovi s odvodima na 3 mjesta na njoj je tarasa, 2 dimnjaka i balkon 4 m sa strane 1,30. Molim ponudu hitno treba napravit. Trebam ponudu za građevinske radove, iskop, izrada temelja na kosini i zidanje ostave za alat i drva veličine cca 4 x 6 m. Na jednokatnoj zgradi tokom potresa je oštećen centralni dimnjak (prilog) visok (iznad nivoa crijepa) cca 180 cm, te bi ga trebalo sanirati. Prema projektu ovlaštenog ing. građevinarstva trebalo bi:
a) otvoriti krov (crijep, ventilac. kanal, izolacijsko sloj između rogova; ukupno 35 cm),
b) dimnjak (u ukupnoj visini cca 3 m) omotati mrežicom i cementnim mortom,
c) fiksirati dimnjak čelićnim L profilima (100 x 100 x 8) na postojeći zid i betonski serklaž u podnožju dimnjaka (na dubini od cca 52 cm),
d) zatvoriti krov.
Ukoliko ste zainteresirani za izvođenje navedenog posla molim da se javite. Trebam ponudu za promjenu krova (1981.), jednokatnica, dvojni objekt, na stropu su se pojavile fleke koje se osuše kada dođem u vikendicu, osjeća se miris vlage. Trebam ponudu za farbanje krovan100 kvadrata. Kuća na jedan kat.