Gradnja, grubi radovi

Popravak krova

grad Korčula


Trebam prekriti terasu od 50 kvadrata sa crijepom, oblik šatorasti krov. Trebam ponudu za krov na dvije vode, betonska podloga cca 50 m2. Potrebno je: hidroizolacija, termoizolacija i bijeli crijep. Trebam ponudu za zamjenu dva reda žljebova na krajevima krovišta stražnjeg i prednjeg dijela obiteljske kuće.
Svaki žljeb je duljine 9,35 m i na jednom kraju je zatvoren, a na drugom je preko kotlića spojen na odljevnu cijev koja se spušta do razine dvorišta i odljeva u vrt pored kuće.
Visina žljeba na kraju krovišta iza kuće je 6,5 m iznad tla, a ispred kuće na visini od 3,8 m.
Postojeće nosače treba očistiti od hrđe i zatim zaštititi sredstvom protiv soli i hrđe marke Wurth, kojeg sam već nabavio. Sušenje premaza je min 3 do poželjnih 12 sati.
Segmenti obojanih oluka duljine 3,2 m su već uskladišteni u kući zajedno sa kotličima, labudicama, koljenima i cijevima. Žljebove treba probušiti na pravoj udaljenosti korštenjem postojećih pocinčanih /zahrđalih) žljebova i spojiti s kotlićima i labudicama sa pop nitnama, a pri spajanju prije nitanja trba ih pokitati s ljepljivim kitom marke Wurth kojeg sam nabavio.
Predmetu uslugu moguće je izvršiti tijekom listopada, opcionalno najkasnije do 16. studenoga. Za dodatne informacije ili za dogovor slobodno nazovite na naznačeni mobilni broj. Obiteljska kuća, godište 1980. Treba sanirati odvod s krovne terase (cca 10 kvadrata), iz kojeg vlaži u na stropu sobe ispod terase. Također, trebalo bi staviti novo korito tuš kade na katu, jer iz postojećeg vlaži na stropu sobe u prizemlju kuće. Molim ponude. Trebam ponudu za izgradnju obiteljske kuće, prizemnica, ravan krov, bruto površina kuće 150 m2. Ishođenje građevinske dozvole je trenutno u tijeku te bi ju trebali imati do kraja 1. mjeseca sljedeće godine, stoga bi najraniji početak radova mogao biti 2. mjesec. Uz ponudu, molim i najraniji vremenski okvir u kojem bi mogli kreniti u izvednu našeg projekta. Molim ponudu za rohbau nivo izvedbe. Ukoliko su potrebne još bilo kakve informacije te konkretan nacrt kuće, slobodno me kontaktirajte. Hala ima dva krova. Sjeverni krov se radi komplet novi (čelična nosiva konstrukcija, krovni paneli), dok se na južnom krovu mijenja samo pokrov. Krovovi su ukupne površine 646 m2. Zainteresiranima mogu dostaviti troškovnik, slike, nacrte legalizacije te proračun krova s detaljima glavnih spojeva. Za sva pitanja stojim na raspolaganju. Izgradnja prizemnice (70 m2) s potkorvljem u galeriji (bez podruma). Građevinska dozvola je u postupku ishodovanja. Teren je ravne konfiguracije tako da su potrebni minimalni radovi za iskop trakastih temelja.
Temelji su zamišljeni kao trakasti sa armirano-betonskom pločom debljine 20 cm. Konstrukcija zidova je od blok opeke 30 cm i armiranog-betona debljine 15 cm, međuetažna konstrukcija je armirano-betonska debljine 11 cm. Krovna konstrukcija je od drvene građe (s otplinskom izolacijom između rogova, te iznad dašćane oplate). Fasada je od rofix sistema. Objekt ima dvije nadstrešnice od drvene građe.
Građevinska čestica ima uređen put sa javne površine. Prihvaćam ponudu za razinu izgrađenosti roh bau, visoki roh bau ili ključ u ruke. Planirano izvođenje radova je u zimskom periodu.
Zainteresiranom Izvođaču ću dostaviti nacrte (tlocrti, presjeci, detalji) i detaljan troškovnik za pripremu ponude.