
Popravak krova
Jarmina
Trebamo uslugu čiščenja oluka cca 10 dužnih metara te 2 horinzotale cca 10 metara visine od kojih znamo da je jedna zaštopana. Radi se o limenim, pravokutnim olucima. Krov je limeni s blagim nagibom te ja na njega moguće doći i preko balkona. Trebam ponudu za građevinske radove izgradnje cca 15 m2 samostojeće prostorije na okučnici, visine 2.5 m, s ravnom AB pločom i prozorom i vratima. Na zidu sa vratima trebalo navuć mrežicu kao i na zidovima unutar prostorije. Trebam ponudu za manju rekonstrukciju krovišta obiteljske kuće. Zidanje sobe 3,5 x 3,5 m s ugradnjom prozora i vrata (grubi i fini radovi). Skidanje postojećeg crijepa na kući. Postavljanje limenog pokrova s filcom na kuću uključujući novo zazidanu površinu (cca 150 m2). Obavezan račun za uslugu. Adaptacija krovišta tlocrtne površine 140 m2 na kući, krovište staro 18 godina:
- skidanje postojećeg crijepa, letava, dasaka, veterlajsni, žljebova
- izmjena rogova i podrožnica koje je potrebno zamijeniti (one koje su dobre ostaju, ako se utvrdi da su dobre)
- postavljanje nove folije, te letava ili štafli što zavisi jer završni pokrov idu valoviti sendvič paneli 4 cm debljine i postavljenje svega potrebnog za podkonstrukciju na koju idu paneli
- postavljanje snjegobrana, veterlajsni, žlijebova i gromobrana
- dužina sljemenjaka 11 m
Cijene dati pojedinačno, posebno samo ruke, a posebno sa materijalom. Radi boljeg i jednostavnijeg dogovora, te mogućeg dolaska na lice mjesta da se i vizualno utvrde potrebne predradnje i radnje najbolje me kontaktirati da dogovorimo sve detalje. Trebam ponudu za krovopokrivačke i limarske radove, potrebna je izrada novih slivnih odvoda. Trebam majstora za krov, potrebno je namještanje crijepa. Tražim majstora za betonažu nove terase i susjednog stropa koji su oštećeni u potresu. Dva su posla:
1) Arimirana betonska ploča - koristeći postojeće zidove potrebno je izraditi ravni betonski krov spremišta da služi kao terasa na prvom katu. Nije potrebna hidroizolacijska usluga samo rušenje i betonaža.
2) Izrada fert stropa cca 15 m2 nad postojećim stanom trenutno pokriven crijepom.
Rušenje predhodi betonaži, po dogovoru možemo odraditi uklanjanje starog kako bi gradnja počela što prije.