
Popravak krova
Kostanjevac
Trebam ponudu za promjenu krova i limarije komplet 80 m2.
Molim za nasvjet koji kritinu preporučujete gdje je jaka bura? Treba pokriti krov s trapeznim limom. Dimenzije krova su 18 m x 12 m. Treba postaviti i žljebove. Prije treba skinuti stari krov od salonit ploča. Tražim izvođače za slijedeće radove:
• Skidanje starog crijepa i letava
• Daskanje dijela krova (krov na slici 1)
• Letvanje cijelog krova
• Izrada krovne potkonstrukcije na zabatnom zidu između dva krova
• Nova limarija cijelog krova i zabatnog zida
• Obloga dimnjaka limom. Trebam ponudu za krovopokrivačke radove promjene krovišta - izmjena uključuje sve osim izmjene rogova i greda. Sanacija vanjske terase, skidanje starih pločica, postavljanje hidro i termoizolacije, postavljanje novih pločica.
Probijanje dva unutarnja zida i spajanje tri prostorije. Potrebno mi je napraviti krov na dvorišnoj zgradi 10,70 m x 6 m. Krov je rađen prije 5g. sada na jednom mjestu u potkrovlju gdje je knauf strop curi voda kada je obilnija kiša. Trebam ponudu krovopokrivača za skidanje starog krova i konstrukcije istog. Crijep se skida jer se dio zida na lijevoj strani na kojem su grede odlomio i prijeti da ce se urušiti. Radi se o štali zidanoj prije 40 godina dimenzije 8.5 x 4.5. Otprilike kvadratura gdje je crijep kako su meni rekli je oko 53 m2.