Popravak krovišta
Kalinovac
Trebam ponudu za farbanje drvenih greda ispod krova. Slike od kuće su u privitku. Trebam ponudu za zamijenu salonit ploča, krov veličine 100 m2, zamijena sa bezazbestnim pločama. Molimo ponudu za slijedeće radove:
1. Zamjeniti azbestni krov i oplatu na šupi. Uključiti i odvoz skinutih ploča. Veličina šupe tlocrtno cca. 335 x 750 cm, visina bočne oplate 150 cm, duljina bočne oplate 750 cm + 150 cm + 150 cm. Prijedlog zamjena bitumenskim pločama i cementnim pločama sa strane, dobrodošli i drugi prijedlozi. (slike Šupa)
2. Oluk s jedne strane kuće treba zamijeniti duljina cca. 10 m, drugi oluk samo očistiti isto 10 cm. (slika Oluk)
3. Betonski zidić na rubu vrta se nakosio pa probati ispraviti, možda otkopati s unutarnje strane i vratiti ako ide. (slika Betonski zidić).
Molim ponude na mail za šupu svakako, a za oluk i zidić odvojeno kao opciju. Dodatne slike i točnu lokaciju na zahtjev dodatno šaljem na mail. Trebam ponudu za montažu oluka na kući. Trebam ponudu za krovopokrivačke i limarske radove. Želio bih betonsku deku, na stubištu, pokriti pocinčanim limom i postaviti oluke na dotično. Dimenzija 2,6 m x 6 m, sa jedne strane je zid. Treba mi ponuda za mijenjanje krova na životinjskoj farmi 45 m2. Trebam ponudu za izmjenu 4 vanjska roga skraćivanje vjenčanica i podrožnjača za cca 20 cm, skraćivanje rogova za cca 50 cm, 12 pari, postavljanje limenog opšava, lamperije cca 50 kvadrata umjesto drvene i tih 50 kvadrata, nova letva rine cca 30 m, ukupno s cijevima i čelni lim na prvim rogovma.