Gradnja, grubi radovi

Postava betonskih kocaka

Bukovlje


Trebam ponudu za građevinske radove ugradnje tipskih betonskih opločnika. Stavkom je obuhvaćena i podloga od tucanika 4 - 8 mm u debljini sloja 3 - 5 cm, fugiranje reški kvarcnim pijeskom (0,6 - 1,3 mm), zbijanje opločene površine vibro pločom sa gumom (površinu prije zbijanja dobro očistiti) u oba smjera, ponovno furiganje reški kvarcnim pijeskom i završno čišćenje površina. Opločnici su, kao i podloga i gornji nosivi sloj položeni u poprečnom nagibu. Stavkom obuhvaćeno i potrebno pripasivanje i krojenje opločnika pri ugradnji, čišćenje opločenih površina i zbrinjavanje škarta i otpadnog materijala sa odvozom na za to predviđenu gradsku deponiju. Obračun po m2 gotovih opločenih površina kako slijedi:
TIP 1 Semmelrock Rettango kombinirana forma, debljine 6,00 cm, boja prema izboru projektanta.
Dobava svega ostalog materijala, sav potreban rad za ispunjenje ukupne stavke te istovar, skladištenje, čuvanje, transport do objekta, prijenos do mjesta ugradbe, ugradba i slično za sve navedeno kao i utovar, odvoz i zbrinjavanje ambalaže. Trebam ponudu za građevinske radove postave 30 m rubnjaka i cc 60 m2 opločnika, molim cijenu po m i po m2. Trebam ponudu za spajanje na kanalizaciju višestambene zgrade sa 6 stanova. Potrebni su sljedeći radovi:
1. Skidanje tlakavaca 108 m2
2. Rezanje kanala, iskop i priprema
3. Montaža revizijskog otvora
4. Postavljanje cijevi
5. Građevinski radovi vraćanja u prvobitno stanje
6. Pražnjenje septičke jame 16 m3. Trebam ponudu za postavu oko 170 m2 tlakovaca i 50 m rubnika. Podloga je napravljena prije 1 godinu. Tlakovce nabavljamo mi. Trebam ponudu za građevinske radove postave tlakavaca, 50 m2. Tražim majstora za postavljanje vanjskih kocaka u dvorištu kuće, oko bazena. Kocke su već bile postavljene, ali su usred propadanja zemlje propale / upale te smo jedan dio maknuli, a ostale koje su u redu i dalje stoje. S obzirom da bi se potonuće zemlje moglo nastaviti, u dogovoru i po savjetu majstora, možda bi trebalo betonirati ispod kamena. Trebam ponudu za renovaciju kuće 40 m2. Kuća iz 1920. godine treba novo krovište (crijep), podove, zidove, instalacije, fasadu, popločenje okućnice 10 m2 i sanaciju dimnjaka.