Gradnja, grubi radovi

Postava betonskih kocaka

Kneževo


Trebam ponudu za rušenje 2 zida, dužina 7,5 m i saljevanje novog, podizanje stare kocke i postavljanje nove. Trebam ponudu za vanjsku i unutrašnju obnovu kuće 7 x 8 m. Vanjska obnova: zamjena salonita na krovu, izrada fasade, podizanje i opločavanje terase, obnova balkona, izgradnja prilaznog vanjskog stubišta na 1. kat, uređenje dvorišta ukrasnim opločenjem (ca 120 m2).
Unutrašnja obnova na 1. katu: postavljanje keramičkih pločica u unutrašnjosti kuće, zamjena elektroinstalacija, postavljanje novih rasvjetnih i potrošnih mjesta, ličenje svih prostorija.
Tražim pouzdanog, ozbiljnog izvođača sa vlastitim djelatnicima i referencama. Detaljni opis radova i dokumentaciju šaljem na upit. Trebam polaganje pranih kulir ploča 40 x 40 u ukupnoj površini cca 40 m2 (prostor ispred kuće). Trebam ponudu za građevinske radove postave opločnika, 103 m2. Radi se o travnatom dvorištu u uzdignutom prizemlju koje bi trebalo popločati opločnicima. Uz djelomično pomičnu ogradu dvorišta je moguće doći kombijem / kamionom. Opločnici se postavljaju u obliku pravokutnika od cca 12 m2 i dugljastog putića od cca 8 m2. Trebam ponudu za građevinske radove postave opločnika. Teren pripremljen i stavljeni rubnjaci. Treba nasipat rižu i postavljat opločnike caa 350 m2. Jedan dio ide klasični opločnik a jedan dio ploče 60 x 30 x 4 cm. Trebam postaviti rubnjake oko stepenica s lijeve strane, te kocke s lijeve strane je postavljao moj suprug i nisu dobre jer se klimaju. Trebalo bi nove kocke stručno poljepiti i onda staviti rubnjake s obje strane i isto tako između stepenica s desne strane. Dužina je cca 3,5 metra i za postavljanje uspravno 7 travnih opločnika na mjestu gdje daska drži zemlju.
Možete li okvirno reći cijenu za te radove? Ja imam sav materijal. Ako bi nešto nedostajalo može se kupiti.