
Postava betonskih kocaka
Male Srakane
Prije godinu dana dovršio sam montažnu kuću, ostali su još neki grubi radovi koje bi trebao dovršiti. Tražim ponude za sljedeće:
1. Stavljanje batude na ravni krov kuće (prvi kat). Bruto površina krova je 138 m2 (s time da se na krovu nalaze i dvije vanjske AC jedinice, antena i sl.)
2. Poravnanje vrtnog dijela čestice i izradu temelja za kućicu - ravnanje zemljanog terena (cca 1200 m2) plus izrada betonskih temelja za Bauhaus vrtnu kućicu. Teren nije jako neravan, ali je izrauban krtičnjacima. Betonsku ploču – standardna 10 – 15 cm armirana betonska ploča na dobro pripremljenu, ravnu i zbijenu podlogu.
3. Opločavanje betonskim kockama oko kuće
4. Uređenje pristupnog puta (neophodan izlazak na teren) - put je dužine ca 50 metara, širine 4,5 metra. Ponude mogu biti za sve ili parcijalno za samo neku od traženih usluga. Stojim na raspolaganju za sva dodatna pitanja. Trebam ponudu za građevinske radove postavljanja cca 42 m2 tlakavaca i rubnika sa iskopom i svim ostalim radovima. Po mogućnosti što prije da počnu radovi. Trebam ponudu za građevinske radove, potrebno je postaviti 60 m rubnika oko kuće i 60 kvadrata kulir ploča 40 x 40. Trebam ponudu za postavljanje tlakovaca na 100 m2. Želimo urediti dvorište, oko 80 m2. Trebamo ponudu za popločavanje s iskopom terena, sad su stare kamene ploče. Trebam ponudu za građevinske radove žbukanja ograde cca 300 m2 i popločavanje dvorišta cca 400 m2. Tražimo majstora za popločavanje dvorišta, površine oko 150 kvadrata.