Gradnja, grubi radovi

Postava betonskih kocaka

Topolovac


Trebam ponudu za popločavanje terase:
1. nabijanje, postavljanje odgovarajučih betonskih ploča debljine 2,5 - 6 cm, korisna površina cca 40 m2
2. ivičnjaci, ugradnja sa završnim radovima, dužine 30 m.
3. početak radova cca 15 dana Trebam ponudu za građevinske radove izrade podloge za asfaltiranje ili postavljanje betonskih ploča za prilazni put (priprema puta za asfalt ili betonske ploče). Radovi bi obuhvaćali iskop, rasplaniranje zemlje, izradu drenaže, tekstilnu podlogu, nasipavanje odgovarajućeg kamena i nabijanje. Put je pod blagim nagibom, dugačak 45 m i širina 3 m, što čini 135 m2. Ponuda bi trebala sadržavati:
1. Ponuda za izradu podloge
2. Opcija A - Ponuda za postavljanje asfalta na tu podlogu
3. Opcija B - Ponuda za postavljanje betonskih ploča debljine 8 cm + rubnici na tu podlogu + dodatna priprema postavljenje podloge za ploče. Tražim majstora za popločavanje dvorišta (30 m2) i postavljanje ograde oko dvorišta (drvenih panela). Potrebno je da bude u ponudu uključeno i odvoz viška materijala (zemlje) te postavljanje stupova na koje se montiraju drveni paneli. Radi se o visokom prizemlju. Trebam ponudu za građevinske radove izrade betonskog parapeta dimenzija 14m x 30cm koji bude služio kao nosiva konstrukcija za nadstrešnicu. Osim navedenog, bilo bi dobro ako bi isti izvođač bio u mogućnosti nakon toga odraditi pripremu podloge te zatim i popločavanje dvorišta betonskim opločnicima (cca 50 kvadratnih metara). Tražim izvođača za postavljanje kulir ploča (40 x 40 x 3) na betonsku podlogu (oko 80 m2 u dvorištu kuće) + rubnjaci + kanalice, bez pijeska, ljepljenjem. Nikako ne želim pijesak jer sam imala pijesak pa sam sve morala maknuti jer je vanjski zid kuće povukao vlagu koja se u pijesku nakupila. Očigledno je izvedba bila loša.
Nemam auto i voljela bih da sav potreban materijal kupi i donese izvođač. Stare kulir ploče zadržala sam, ali trebat će dokupiti ploče, kanalice i rubnjake. Trebam ponudu za postavu betonskih opločnika. Tražim nekoga da stavi kape na stupove koje imam na terasi.