-
Radovi na krovu
Potreban nam je rad na starom krovu. Potrebno je postaviti nekoliko crijepova i sljemenjaka koji fale i popraviti štetu na drvenoj konstrukciji na pojedinim dijelovima krova. Krov ima od prilike 75 - 100 m² i crijepnog je pokrova. Potrebna nam je i ugradnja nove limarije. Krov je u relativno dobrom stanju jedini problem je prokišnjavanje i uništeni dijelovi. Iz tog razloga ne mijenjamo cijeli pokrov već trebamo samo obnovu postojećeg. Zanima nas cijena i kada bi bili dostupni za ovaj posao.
Kunovec Breg
-
Prekrivanje krovišta limom
Trebam majstora za prekrivanje krovišta limom, imitacija crijepa, krovište je podaskano OSB pločama i na njima je šindra, krovište nigdje ne curi i sve je ok. Krovište je nepravilnog oblika, ne znam dali treba biti lim sa filcom ili ne. ili je dovoljna kontraletva, letva i lim u obliku crijepa bez filca.
Kunovec Breg
-
Sanacija krova iznad stepenica
Sanacija krovića iznad stepenica ulaza u školu, padaju komadići crijepa odozgora na tlo, trebamo ponudu.
Kunovec Breg
-
Zamjena roga na krovištu
Potrebna je zamjena jednog roga (roženice) na krovištu koje pokriva terasu (ostakljena). Rog je oslabljen i izbušen drvenim crvom. Ostali rogovi nisu napadnuti crvom. Pokrov je Bramac crijep. Prostor između rogova, vidljiv odozdola, popunjen je pločama stiropora (sada su maknute da se vidi cijeli rog). Rog je obrađen, pohoblan (blanjan) i lakiran.
Kunovec Breg
-
Promjena crijepa i izolacije
Tražim ponudu i majstora za promjenu crijepa i izolacije, otprilike 150 m2.
Kunovec Breg
-
Popravak crijepova
Tražim majstora za popravak crijepova na krovištu. Par crijepova bi trebalo vratiti na mjesto te zaljepiti.
Kunovec Breg
-
Limarski radovi na krovu
Tražim majstora za limarske radove, ugradnja vjetar lajsne, čelnog lima na strehi, opšavnog lima na dimnjaku 50 x 38 cm, izrada limenog zida. Ugradnja 5 rezanih crijepova na kosini strehe.
Kunovec Breg
-
Zamjena ploča na krovu
Zamjena ploča na krovu sa crijepom, limarski radovi koji su potrebni uz crijep. Krov je s prednje strane 5,5 m, sa dvorišne 8,5 m, fuzona kuće 10 m.
Kunovec Breg
-
Zamjena krova
Treba mi zamijeniti krov na terasi u prizemlju. Imam jako mali nagib, samo 3° - 4°, ako bi se mogao postaviti Lindab metalni crijep, sa letvama i kontraletvama. Takođe staviti parapropusnu foliju i kamenu vunu kao izolaciju. Površina krova je oko 20,5 m2.
Kunovec Breg