Gradnja, grubi radovi

Postava fasade

Lički Osik


Trebam informativnu ponudu za keramičku fasadu 3 mm i dostupnim bojama. Tražim izvođača za fasadu od stiropora od 10 cm za kuću od cca 250 m2. Trebam ponudu za izradu termo fasade stiropor 5 cm. Trebam ponudu za obnovu fasade, 4 kata visine, cca 1000 m2. Trebam ponudu za izradu stiropor fasade. Obnova fasade na kući staroj 40 godina. Sadašnja fasada je bez izolacije. Površina oko 200 m2. Na vikendici je potrebna izrada te ukoliko ste u mogućnosti ponuditi sljedeće, molila bi da me kontakirate radi više informacija:
· Stolarija mora koeficijent prolaska topline U (W/m2K) imati jednak ili manji od 1,4 za komplet (Uw), odnosno 1,1 za staklo (Ug)
· Strop i krov mora koeficijent prolaska topline U (W/m2K) imati jednak ili manji od 0,2 – u naravi to je 18 cm mineralne vune
· Fasada mora koeficijent prolaska topline U (W/m2K) imati jednak ili manji od 0,25 – u naravi to je 14 cm EPSa ili 12 cm mineralne vune
· Sunčani kolektori za pripremu tople voda moraju imati stupanj korisnog djelovanja od najmanje 70%
· Ugradnja sustava s kotlom na drvnu sječki / pelete za grijanje potrošne vode i / ili prostora mora imati stupanj korisnog djelovanja najmanje 85%
· Ugradnja novog sustava s dizalicom topline za grijanje potrošne vode i / ili prostora ili za grijanje i hlađenje A energetske klase:
zrak-voda, voda-voda i zemlja-voda uz GWP -< 2150.
Ugradnja novog sustava s fotonaponskim pretvaračima za proizvodnju električne energije u samostalnom ili mrežnom raduzmjena starog krova s izradom i postavljanjem novog Izlazak na teren i izmjera je obavezna. Nemam nacrte i potrebne mjere. Trebam ponudu za stiropor fasadu 10 cm.