Adaptacije i radovi u interijeru

Postava gipskartonskih ploča

Spinčići


Promijenili smo krovište i za 1 metar podigli dio zidova u potkrovlju samo na jednoj strani kuće. Sad nam je žurno potreban majstor za požbukati taj dio zidova i postavit novi knauf. Radovi su potrebni odmah. Tražim ponudu za kompletnu adaptaciju stana od 56 m2 koja uključuje: promjena električnih instalacija, vodovodnih instalacija, rušenje jednog pregradnog zida, izrada jednog pregradnog zida, kompletna adaptacija kupaonice (bez promjene trenutnog rasporeda), obnova svih zidova i stropova (trenutno su svi unutarnji zidovi rigips i strop je obložen rigips pločama koje treba zamijeniti), promjena unutarnjih vrata, skidanje trenutnih podnih obloga i postavljanje novih (laminat) u cijelom stanu, završni radovi. Tražim ozbiljnu, kvalitetnu i veću građevinsku firmu, koja ima Rješenje Ministarstva graditeljstva da može izvoditi završne fine poslove uređenja unutrašnjosti Zgrade od 1260 m2 sa četiri etaže i rješavanje okoliša od 1680 m2.
Zgrada se nalazi u fazi visokog Roh-baua, sa svim instalacijama, podzemnim i nadzemnim, riješenom vanjskom stolarijom i demit fasadom, te je potrebno žbukanje zidova, postavljanje estriha i pločica na podu, spuštenog knaufa radi pokrivanja instalacija na plafonu, postavljanje klima uređaja i rasvjetnih tijela, postavljanje unutrašnje stolarije, uređenje sanitarnih čvorova i asfaltiranje okoliša i hortikulturno uređenje. Od građevinske firme potražujem Ponudu za rad i materijal, a plaćanje bih podmirila putem kompenzacije u obliku dodjele poslovnih ili stambenih prostora. Trebamo majstora za hitno postavljanje knaufa i zidnih pločica u kuhinju od cca 3 m2. Trebam ponudu za žbukanje i gletanje unutarnjih zidova te postavu knaufa. Trebam ponudu za adaptaciju stana u prizemlju obiteljske kuće, samo određene prostorije.
Spavaća soba 16 m2 - hidroizolacija poda, postavljanje laminata, postavljanje knaufa na zid (zidovi su 28 m2 ukupno) i adaptiranje postojecih utičnica na taj knauf, spušteni strop, provedba instalacija na spuštenom stropu za ugradbene lampe. Zidarija oko novopostavljenog PVC prozora te špalete s vanjske strane.
Hodnik 10 m2 - postavljanje laminata na postojeće pločice. postavljanje knaufa na zid oko prozora (ukupno 2 m2), spušteni strop, provedba instalacija na spuštenom stropu za ugradbene lampe. Žbukanje oko novopostavljenog PVC prozora te špalete s vanjske strane.
Ugradnja sobnih vrata za spavaću sobu, dnevni boravak i blagovaonu (u sve tri prostorije se ulazi iz hodnika).
Blagovaona 18 m2 - postavljanje laminata, spušteni strop, provedba instalacija na spuštenom stropu za ugradbene lampe. Zidarija oko novopostavljenog PVC prozora te špalete s vanjske strane.
Ugradnja štoka u prolazu između blagovaone i kuhinje.
Kuhinja 5 m2 - postavljanje podnih i zidnih pločica (ukupno ~15 m2), knauf na 2 zida, spušteni strop, provedba instalacija na spuštenom stropu za ugradbene lampe. Postavljanje knaufa na zidove u 3 prostorije, kvadrata otprilike 40, trebam majstora.