
Postava gipskartonskih ploča
Ugljane
Trebam ponudu za izvođenje građevinskih radova na kući:
1. Stiropor fasada 12 cm, silikat 2 mm. - 150 m2
2. Sokl 25 m2 - završno teraplast
3. Obloga podgleda krovišta (streha) širine 70 cm CD i UD profilima te vlagootpornim Knauf gips pločama (ne aquapanel), završno silikat 2 mm. Ukupno 31 m1
4. Izrada vanjske stropne drvene konstrukcije na krovu terase dimenzije 3,60 x 3,00 m. Potrebno montirati fosne 5x20 x 400 cm, s gornje strane OSB ploče 18 mm te ispuna 20 cm vune i s donje strane montirati spušteni strop s dodatnih 5 cm vune.
5. Probijanje vrata 80 x 200 u vanjskom zidu te obrada špaleta gips pločama i alu kutevima.
6. Obloga kosina krova u prostoru iznad terase gips pločama i profilima s 25 cm vune.12 m2.
Kuća je prizemnica s potkrovljem, dvostrešni krov s lastinim repovima. Potrebno je suziti knaufom postojeći prolaz u zidu (cca 50 cm širine), tj. prilagoditi ga kliznim vratima, te ugraditi klizna staklena vrata iz Bauhausa.
Također, trebam izmijeniti dvoja sobna vrata (uklanjanje starih sa štokovima i ugradnja novih). Trebam ponudu za spušteni strop cc 12 cm, cc 250 kvadrata. Trebali bi adaptaciju prostora veličine 18 m2. Adaptacija bi sadržavala:
- zidovi (50 m2)
- ljepilo, mrežica i gletanje
- izravnati pod (18 m2)
- postavljanje kanuf stropa (18 m2)
- izrada pregadnog zida od knaufa (15 m2)
- postavljanje pločica (18 m2 pod i 12 m2 zid).
Prostor u starijoj zgradi, prizemlje, ulaz direktno sa ulice. Trebao bi najbolju ponudu za postavljanje oko 25 - 30 kvadrata knaufa. U principu bi samo stavio knauf na ovaj zid i u ovu malu prostoriju. S tim da u ovoj većoj prostoriji ne bi stavio na strop, u prilogu su slike. Potrebno nam je jedan manji dio zida zatvoriti s gipsanim pločama. Oblačenje cijevi za kišnicu vodootpornim knaufom sa obje strane natkrivene terase. Na knauf se postavlja fasadna cigla.