Adaptacije i radovi u interijeru

Postava gipskartonskih ploča

Zmijavci


Trebam dva pregradna zida od knaufa, cca 15 m2 knaufa. S kojima bi se pregradio prostor za spavaću sobu, 2.6 x 3 metra svaki zid.
Treba ugraditi ulazna vrata i mali prozor, koje bih sama pribavila. Tražim majstora za oblaganje Geberit ugradbenog vodokotlića u knauf. Trebam ponudu za 2 pregradna zida s po jednim vratima, obična i klizna kazetna. S obzirom kako će cijev od nape ići iznad kuhinjskih elemenata u dužini blizu 4 metra, trebat će mi majstor za knauf kojim će se iznad elemenata zatvoriti pogled na cijev, dužina knaufa oko 4 metra treba spustit za nekih 30 cm iznad elemenata. Trebam ponudu za adaptaciju stana:
- demontaža kupanske i kuhinjske opreme u malom stanu (P = 45 m2)
- štemanje keramičkih pločica
- odvoz šute i stare stolarije na odlagalište
- po potrebi saniranje glazure podova
- po potrebi izvedba hidroizolacije podova kupaone i WC-a
- polaganje novih keramičkih pločica na pododve i zidove
- ugradnja nove kupaonske opreme
- ugradnja novog wc-a i obloga podžbuknog vodokotlića knaufom
- elektroinstalacije - zamjena svih utičnica i spajanje novih lustera Trebam ponudu za spušteni knauf strop i farbanje. Potrebno je Geberit vodokotlić obložiti u dupli knauf sa bandažiranjem. Dimenzija bi bila 110 * 110 * 40 cm. Molim ponudu.