Adaptacije i radovi u interijeru

Postava gipskartonskih ploča

Žuljana


Trebam ponudu za gipskartonske radove, skidanje i postavljanje novog knaufa na strop od wc-a od 5 kvadrata. Kuća starija, drvena treba kompletnu adaptaciju. Izvana je novo adaptirana I sad želim isto sa interijerom:
Stariji drveni pod treba biti zamijenjen i betonski napravljen – deka postavljena. Površina je cca 50 kvadrata. Ispod pola kuće je podrum. Knauf treba biti postavljen na 50 kvadrata plafona i 70 kvadrata zidova. Otprilike 50 kvadrata keramičkih pločica treba postaviti u samoj kući.
Mala kupaona od 2 kvadrata treba novu keramiku i sanitarije, ukjučujući tuš kabinu. Naravno i rušenje potojeće.
Otprilike 20 utičnica treba postavitiu I razvući novu struju po cijeloj kući, led rasveta se treba postaviti u spavaćoj i dnevnoj sobi. Izvod za kuhinjsku napu izveden.
U podrumu planiram peć na drva za centralnoi grijanje koje će biti u podnoj varijanti. Treba izvući dimnjak. Također žbukanje i farbanje zidova u podrumu koji je površine cca 20 kvadrata I visok oko 220 cm. Trenutno ima betonske zidove. Vodootporni knauf postaviti na plafon u podrumu i montirati ugradbenu led rasvetu.
Na jednom dijelu podruma treba postaviti hidroizolaciju. Izrada dvojih sobnih vrata po mjer – standardna veličina.
Farbanje cijelog postavljenog knaufa. Nova vodena instalacija treba biti postavljena – postojeća je u redu ali je treba produžiti nekoliko metara. Isto s odvodom iz sudopera. Trebaju mi i dodatni poslovi u dvorištu - betoniranje platoa 50 kvadrata kao postolje za montažne nadstresnice za aute.
U obzir dolaze samo detaljne punude za kompletno obavljen posao jer se želim dogovoriti samo sa jednim izvođacem. Moilim konkretan odgovor. Vrijeme mi je bitno, ja ću kupiti materijal - molim cijenu radova. Uvjeti su čist i pedantno obavljen posao te garancija na izvedene radove. Trebam ponudu, potrebno je zatvoriti jedna balkonska vrata u sobi knaufom, vrata ostaju samo ih treba zatvoriti knaufom. Ventilacijska cijev nape. Napa je već ugrađena, ali je potrebno ugraditi cijev do nape iz ventilacije. Dvije su opcije: 1. Provlačenje cijevi od nape do vanjskog zida zgrade gdje bi se probio novi otvor za ventilaciju. 2. Provlačenje cijevi od nape do već postojeće ventilacije. Potrebno je probiti dva unutarnja zida da se dođe do ventilacije.
U oba slučaja duljina cijevi bi bila oko 5+ metara. Dio cijevi bi prolazio iznad kuhinjskih elemenata (plostnati profil cijevi). Rupa za provući cijev nape već postoji do vrha kuhinjskih elemenata. Ostatak duljine cijevi bi idealno bilo sakriti gips pločama ili nečim drugim. Pošaljem slike i detalje kad se čujemo. Trebam ponudu za postavljanje knaufa na drvenu konstrukciju potkrovlja 40 kvadrata. Trebam prekriti lamperiju na stropu sa knaufom, samo me zanima da li se to može bez skidanja lamperije? Možda nekim tankim knaufom i da li će on možda pucati jer su nam neki rekli da može doći do pucanja zbog blagog rastezanja lamperije. Trebam adaptaciju kupaone i predprostora. Radovi bi obuhvaćali ugradnju kupaonska vrata, lavaboa i kupaonskog namještaja te ugradnju perilice i sušilice veša. Potrebno je razvući električnu instalaciju. Potrebni su i knauferski radovi te gletanje i bojanje zidova.