
Postava knauf stropova i pregradnih zidova
Vinodolska Općina
Zanima me gradnja, spušteni strop s rasvjetom i koliko to npr. dođe sve skupa s materijalom, rukama? Treba ugraditi kvaku na vratima, nešto pogletati vani, imam knauf, molim ponudu. Trebam ponudu za radove adaptacije kupaonice veličine 2 x 2.2 m (demontaža starih sanitarija i keramike te montaža novihi ugradnja podnog električnog grijanja i zamjena PVC prozora veličine 90 x 60 cm).
Spuštanje knauf stropa po cijelom stanu veličine 63 m2 za minimalnu visnu (5-6 cm) za ugradnju LED kocki 15 x 15 cm.
Električne instalacije u spuštenom knauf stropu spojene na postojeće žarulje. Potrebna nam je adaptacija manjeg jednosobnog stana, oko 37 m2 (slike u prilogu). Nema rušenja ili većih grubljih gradjevinskih radova već postavljanje novih pločica, skidanje lamperije i tapeta sa zidova i uređenje istih, eventualno postavljanje knaufa za moderniju rasvjetu, uklanjanje kade iz WC-a i postavljanje tuša, te vjerovatno zamjena vodoinstalacije. Prozori i vrata su novi. Potrebno je da se privede poslovni prostor od 160 metara kvadratni podrum i prizemlje konačnoj namjeni. Kafe bar sa pripremom i usluživanjem slastica. Potrebno je uraditi pripremu prostora kao demontaža postojeće vanjske stolarije, štemanje zida koji razdvaja prostorije treba 4 otvora uraditi zid je od armiranog betona te je potrebno ručno štemanje tako je statika odredila komplet instalacije, grijanje, ventiliranje, struja, klime, knauf, keramiku, itd..
Imam urađen troškovnik koji vam mogu proslijediti na mail, ukoliko ste zainteresirani za ovaj poso možete mi se javiti. Radove bi bilo potrebno što prije započeti tako da me ne zanimaju ponude koje bi se započinjale za 2 ili 3,4,5, mjeseci. Želim preurediti stan (dvije etaže, sveukupno 67 m2) na gornjoj etaži od velike spavaće sobe treba napraviti dvije dječje, promijeniti vrata, instalacije (struja, prebaciti radijatore itd) i na terasi promijeniti pločice cca 16 m2. Na donjoj etaži pregraditi dnevnu sobu i napraviti malu spavaću. Izvaditi postojeće spiralne stepenice i ugraditi druge plus vrata itd. Trebam ponudu za radove renoviranja stana, odrađeni su zidovi, trebam napraviti pregradu, estrih i ozidati jedna vrata. Stan je cca 50 m2.