Adaptacije i radovi u interijeru

Postava knauf stropova i pregradnih zidova

Žrnovac


Zbog nemogućnosti ugradnje mjernog mjesta za bojler, u kupaoni mi je potrebno skinuti dio knaufa i to dotjerati. U prilogu šaljem slike. Trebam ponudu za gletanje i bojanje zidova oko 100 m2 te zatvaranje knaufom ili rigipsom oko 5 m2. Trebamo ponudu za keramičarske i knauf radove. Trebam ponudu za građevinske radove:
1. Skidanje žbuke sa unutarnjeg zida sobe od pune stare opeke zbog djelovanja kapilarne vlage. Soba je dim. 4,94 * 2,24 * 3,00 m. Radi se o staroj kleti.
2. Nanošenje žbuke ili ljepila na zidove (alter. Knauf) nakon otucanja žbuke.
3. U potkrovlju, kosinu nasuprot otvora za stepenice (na rasklapanje) treba obložiti daščanu oplatu kroz koju ulaze miševi. Bočne stranice su obložene blokovima ytong ali nije dovršeno. Radi se o maloj kvadraturi cca 1 m2.
4. Odvoz šute na deponiju. Trebam ponudu za postavu knaufa. Knauf treba montirati izravno na kosi strop od brodskog poda (bez dodatnih nosača) između rogova koji će ostati trajno vidljivi. Ukupna površina cca 25 kvadrata. U ponudi iskazati cijenu sa i bez materijala. Trebamo izradu jednog knauf zida koji razdvaja dvije kupaonice, širine 2 m i visine 2,5 otprilike. Trebam ponudu za postavu knaufa u potkrovlju cca 36 kvadrata.