Adaptacije i radovi u interijeru

Postava knaufa i gletanje

Bogdanovci


Tražim ekipu za završetak adaptacije kuće. Pločice, struja, dio knaufa, fasada. Trebam majstora za gletanje spojeva knaufa stropa; otprilike 70 - 80 m2 stropova. Trebam ponudu knaufera, izrada spuštenog stropa. Zbog vlage se pojavila plijesan na 2 zida (vanjska) u jednoj sobi. Treba:
- skinuti propale ploče od prešane konoplje (postavljene 1950-ih)
- premezati gole betonske zidove impregnacijom
- postaviti par električnih utičnica
- postaviti toplinsku izolaciju - postaviti knauf - gletati knauf
- zalijepiti raufaser tapete na knauf
- odvesti otpad.
Ta 2 zida su ukupne duljine oko 10 m i visina je standardna. Trenutno je debljina obloge zida 4 - 5 cm i nakon postavljanja izolacije i knaufa ne može biti deblja od toga jer se u protivnom neće moći otvarati prozor koji je na kraju zida. Trebam usluge knauf majstora jer su nam se zaglavila vrata koja ulaze u zid od knaufa te bi trebalo izrezati kanuf, postaviti vrata i zatvoriti knauf.
Ukoliko ste zainteresirani molila bih da me kontaktirate što hitnije. Trebam ponudu za sanaciju spuštenog stropa armstrong - zamjena ploča i popravak dijela visilica. Krpanje rupa na zidovima i ličenje cca 50 m2. Trebam ponudu za gipskartonske radove. Na kosi strop (tavan) površine 100 m2 treba postaviti izolaciju (vune) 15 cm i najlona između rogova krova. Gipskartonske ploče na potkonstrukciju i priprema za krečenje.