
Postava knaufa i gletanje
Brod na Kupi
Trebam ponudu za gipskartonske radove, potrebno je pregraditi jedan prostor sa knaufom. Trebam ponudu za građevinske radove ugradnje spuštenog stropa. Ukupna kvadratura stropa je 88 m2. Molim cijenu za 1 m2 gdje ide i izolacija sa kamenom vunom od 10 cm, vaš rad i materijal. Trebam još ponudu za zidove gdje idu limene vodilice, izolacija 5 cm od kamene vune i rigips ploče. Površina zidova je 250 m2. Trebam građevinske usluge, jednostvani objekt, unutarnju stranu objekta treba, obložiti knauf pločama ili rigipsom. Veličina je oko cca 50 m3, možda ozidati neki zid, sve bi to dogovorila s majstorom možda on može predložiti i neko drugo riješenje. U novogradnji sa tri stana i bit će mi potrebni zidovi od knufa. Interesira me cijena izrada zida od kanufa po m2 sa dvije ploče i izolacijom te cijena samo rada, a ja bih sam kupio materijal. Trebam ponudu za postavljanje pločica. Radi se o jednoj prostoriji gdje treba postaviti pločice na pod na već postojeće pločice i to 75 m2. Dodatno treba staviti iste pločice na pod wc-a od 7 m2 te u WCu na manjem dijelu treba postaviti pločice na zid cca 10 m2. Sveukupno cca 93 m2.
Sve pločice bi stavio na već postojeće pločice. Također, prostorija od 90 m2 ima spušteni strop kojeg treba demontirati. Radi se o 90 m2 klasičnog armstrong spuštenog stropa s gipsanim pločama i panelima s rasvjetom pa bi mi trebala ponuda za demontažu. Strop je na 3,8 m visine. Potrebna je obnova knaufom oko dva krovna prozora nakon zamjene starih. Dio za obnovu je dugačak između 100 - 120 cm, a široko nekih 30 cm.
Moguće je i ugovaranja gletarskih i soboslikarskih radova u jednoj manjoj prostoriji u potkrovlju (otprilike 8 m2). Postavljanje staklenih vrata na ured (potencijalno postavljanje knaufa na malom dijelu kod vrata) te popravljanje malog dijela poda - hitno.