Adaptacije i radovi u interijeru

Postava knaufa i gletanje

Donje Taborište


Trebam ponudu za knauf spušteni strop. Potrebno je demontirati postojeće knauf ploče i zamjeniti novim uz izvedbu parne brane i termoizolacije, sad termoizolacije nema. Strop je na visini 2,5 m, a cca 70 cm od prednjeg i stražnjeg zida ploče su izvedene koso, vezane na rogove (2,25 - 2,5 m). Tlocrtna površina je cca 20 m2. Trebam ponudu za zidanje balkona i zatvaranje, dovod vode, zamjena podova i pregrada knaufom jednog zida. Trebam ponudu knaufera za radove u stanu na 1. katu i to za: spušteni strop u kupatilu, praonici i hodniku, cca 20 m2; spušteni strop u kuhinji / dnevnom boravku, postoji djelomična konstrukcija, cca 13 m2; oblaganje zidova, konstrukcija već postoji, u sobi, kupatilu i praonici, cca 42 m2. Trebam ponudu za radove uređenja interijera 100 m2:
- knauf - 150 m2 - hidroizolacija cc 30 m2 - glazure 90 m2 - x2 prezida (za kotlovnicu i wc) - x3 potporna stupa - ispod postojeće terase + (moguće strujne i vodne instalacije)
+ (moguće postavljanje keramike cc 30 m2 i laminata 70 m2) i ponuda za radove uređenja dvorišta cca 200 m2:
- otkopavanje dužine cc 5 m + hidroizolacija
- podizanje (postojećeg) betonskog zida - cc 40 cm - dužine 8 m
- priprema terena za tlakavce
+ moguće postavljanje tlakavaca
+ (moguća priprema i montaža kovane ograde -x2 , + nadstrešnica za x1 parkirno mjesto) Trebam ponuda za izradu obloga od knaufa za 150 m2, te pregradni zidovi. Detalji nacrta mogu naknadno poslati. Trebam majstora hitno za knauf malog spremišta i malog hodnika. Također je potrebno izraditi zid i postaviti na njega harmonika vrata. Tražim knaufera za strop u dvije kupaonice, svaka kaupaonica ima dva kvadrata.