Adaptacije i radovi u interijeru

Postava knaufa i gletanje

Jarčani ‎


Trebam ponudu za postavljanje stropnog i zidnog knaufa u potkrovlju, sveukupno 25 m2. Trebam ponudu za saniranje kupatila, knauf stijena i strop. Molim ponudu za izradu 90 m2 spuštenog stropa sa postavom vune u potkrovlje kuće. Molim ponudu za gletanje i farbanje stropa i zidova sve knauf 250 m2. Sav materijal je na gradilištu, trebam samo rad, s radovima se može odmah početi. Tražim majstora za probijanje zidova, izradu nadvoja, zidanje te izradu stropova od knaufa. Trebam ekipu za špahtlanje knaufa. Trebamo usluge knaufanja prema troškovniku kojeg možemo naknadno poslati. Molimo ponudu. Molim ponudu za adaptaciju štete nastale uslijed potresa te okvirni troškovnik materijala. Zidove bi na mjestima trebalo žbukati, gletati i farbati. Na pregradnim knauf zidovima bi trebalo samo pregletati i prefarbati ispucale dijelove.
Također bi trebalo promijenit dio laminata koji se nadigao zbog vode (cca 4 m2). Trebalo bi postaviti nove ukrasne lajsne oko vrata koje su otpale (jedna vrata).
Površina stana je 55 m2. Okvirna površina dijela za žbukanje je 12 m2. Površina dijelova za gletanje cca 30 m2. U prilogu dostavljam slike.